Foto: Shutterstock

Neļauj emocijām valdīt pār tevi, pierādi, kurš ir patiesais situācijas priekšnieks! Horoskopi no 24. līdz 30. jūnijam 1

Auns

Nedēļa var nest pozitīvas tendences daudzos jautājumos. Plāni un nodomi ir jātur noslēpumā, ja tevi interesē to īstenošana. Pirmdien tev var nākties izturēt nelabvēļu uzbrukumus. Otrdien, visticamāk, parādīsies kāds mecenāts vai ietekmīga persona, kas būs tev labvēlīga, tad tavā karjerā sāksies jauns periods. Ceturtdien vari sagaidīt sava finansiālā stāvokļa uzlabošanos. Sestdien mēģini kaut kur aizbraukt ciemos vai uzaicini kādu uz savu vasarnīcu.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
“Vakar panika sākās, jo grupā ir “mīkstie”” – nometņu vadītāja nenopietns stāsts par ikdienu bērnu vasaras nometnē 8
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
Lasīt citas ziņas

Tu tik ļoti iegrimsi vienā lietā (visticamāk, darbā), ka pārstāsi pamanīt visu pārējo sev apkārt. Uz laiku ir jāatsakās no stereotipiem un jādod iespēja tavā dzīvē parādīties jaunām lietām. Iespējams, daudziem tavs viedoklis nepatiks, taču tava kritika būs godīga. Mēģini atlicināt vismaz nedaudz enerģijas privātai dzīvei un nedēļas nogalē dodies uz randiņu.

Dvīņi

Šonedēļ zvaigznes sola tev daudz patīkamu mirkļu un labas ziņas. Tev nav jāpaļaujas tikai uz saviem spēkiem; būs cilvēki, kas vēlēsies tev palīdzēt. Nozīmīgām pārmaiņām, kas notiks tavā privātajā dzīvē, vajadzētu to ietekmēt vairākus turpmākos mēnešus. Līdz trešdienai būsi uzņēmis labu darba tempu, centies to uzturēt pēc iespējas ilgāk. Nedēļas nogalē vari sagaidīt mīlestības apliecinājumus.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Šonedēļ tev jāizrāda nesavtība, veicot kādu mēreni pašaizliedzīgu darbību. Tas vismaz ļaus tev justies svarīgam un vajadzīgam. Pirmdien nav vēlams uzsākt nopietnus darījumus vai svarīgas tikšanās. Tev ir jādzen prom kaitinošas domas un kaitinoši cilvēki, kuri var piespiest tevi uz nevēlamām darbībām. Trešdien jāapbalvo sevi par pēdējo dienu sasniegumiem. Ceturtdiena piemērota komunikācijai, mācībām, sarunām. Tava aktivitāte un iniciatīva būs ļoti pieprasīta. Sestdien tu vari nonākt negaidītu notikumu vidū; saglabā mieru!

Lauva

Šķiet, ka esi nedaudz nervozs, bet neļauj emocijām valdīt pār tevi, pierādi, kurš ir patiesais situācijas priekšnieks. Mēģini izvērtēt un izlabot pāris pēdējā laikā uzkrātās kļūdas, tas ļaus tev justies viegli un brīvi, un tas ir tik svarīgi pirms došanās atpūtā.

Jaunava

Šonedēļ tev vajadzētu īstenot savus plānus un ieceres. Tomēr daži no tiem būs nedaudz jāpielāgo, atkarībā no notikumu attīstības. Bet mēģini nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus, velti laiku pārdomām. Ieteicams to darīt vienatnē. Sestdien nevajadzētu radīt konfliktsituācijas ģimenē par kādu nopietnu tēmu; Pat ja tev ir taisnība, visticamāk, tu neuzvarēsi.

Svari

Nedēļas sākumā no draugiem vari saņemt kādu interesantu piedāvājumu, kas pavers tev jaunas iespējas. Iepriekšējie sasniegumi ļaus tev uzsākt diezgan daudzsološu biznesu. Otrdien un svētdien gaidāmi svarīgi ceļojumi vai komandējumi. Sākot ar sestdienu, tiks atrisinātas ģimenes problēmas, sāksies savstarpējas sapratnes un nepieciešamās palīdzības periods no tuviniekiem.

Skorpions

Apkopo un analizē notikumus. Un tu sapratīsi, ka jau esi daudz ko sasniedzis, un tev priekšā paveras spožas izredzes. Trešdiena ir laba diena savu spēju atklāšanai, būsi labā noskaņojumā, varēsi droši īstenot savus plānus, nebaidoties no sarežģījumiem. Brīvdienās vari kļūt par uzmanības centru un jebkuras kompānijas dvēseli.

Strēlnieks

Tevi sagaida pārdomu nedēļa. Tev ir sakrājušās vairākas problēmas, kuras jārisina bez kavēšanās. Nedēļas sākumā neļauj pēkšņai melanholijai un izmisumam pārņemt tevi, jo notikumi, kas notiek, būs ļoti pozitīvi. Tagad ir laiks iznīcināt veco un radīt jaunu.

Mežāzis

Šonedēļ tev būs daudz jāstrādā, taču rezultāti tevi drīz neiepriecinās. Aktīvākās dienas var būt otrdiena un trešdiena, nepiekrīti apšaubāmiem priekšlikumiem. Priekšnieki būs ļoti apmierināti ar tevi nedēļas otrajā pusē, tu jutīsies gandarīts. Mazāk izrādi emocijas, izmanto savas analītiskās prasmes. Dodoties atvaļinājumā, tu varēsi lieliski atpūsties un uzzināt daudz jauna, ceļojumi ir labvēlīgi.

Reklāma
Reklāma

Ūdensvīrs

Šis ir piemērots brīdis, lai īstenotu kaut ko tādu, ko sen neesi spējis izdarīt. Nevilcinies, un tu sajutīsi, ka dodies pareizajā virzienā. Otrdien pieaugs kontaktu un noderīgu biznesa tikšanos skaits. Tu vari atrast uzticamus sabiedrotos, ja parādīsi savu diplomātisko talantu. Brīvdienās centies vairāk laika pavadīt kopā ar mīļajiem.

Zivis

Nedēļa draud nogurdināt ar intensīvo ritmu. Tavs pozitīvais skatījums uz pasauli ļaus tev viegli tikt galā ar pat vissarežģītākajiem uzdevumiem. Atpūties no steigas un sajūti dzīves garšu. Ir pienācis laiks paņemt atvaļinājumu un doties uz tālām zemēm!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.