Saulgrieži, Līgo, Vecpiebalga
Saulgrieži, Līgo, Vecpiebalga
FOTO: Aivis Šulcs

Astrologs iezīmē, kāda gaidāma šī vasara ap un pēc saulgriežiem: “Ik pa 2-3 gadiem ir tā, ka vienā zīmē ir divi pilnmēneši” 10

Sagaidot vasaras saulgriežus, astrologs Andis Geste publicējis nelielu ieskatu par gaidāmo šovasar. Kas viņam sakāms?

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 82
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 38
Lasīt citas ziņas

20.jūnijā plkst.23.51 Saule iesoļoja Vēža zīmē, sākās mīlīgais Vēžu mēnesis un astronomiskā vasara.

“Vasariņa izdosies līksma un nedaudz alternatīva, ja mūsu solis būs viegls. Meklējam jaunus draugus un dodamies visādos alternatīvos piedzīvojumos! ŠOVASAR MEKLĒJAM VIEGLOS CEĻUS DZĪVĒ, citādi ielidosim smagumā!

CITI ŠOBRĪD LASA

Raugi, 22. jūnijā un 21. jūlijā ir divi pilnmēneši Mežāzī pēc kārtas. Ik pa 2-3 gadi ir tā, ka vienā zīmē ir divi pilnmēneši un tad šajā zīmē ir visādas kulminācijas un noslēgumi. Nu Mežāža kulminācijas/noslēgumi var būt arī akmenī cirsti un visnotaļ pasmagnēji, tāpēc meklējam vieglumiņu. Te vajag paskaitļot, ko es gribētu noslēgt dzīvē.

Tagad tiešām nevajag smagumos iebraukt. Pirmais smagums jau var būt Jāņu svinēšana tur, kur aplam negribas (bet pieklājība prasa). Jēziņ, atkal klausīties radu klačas, tanšu vaimanas, apdzērušos pilsoņu bravūru un vēl tikt odu sakostam/-ai?! Un tad atvadoties teikt, cik jums viss patika.. Un tā jau kuro gadu?! Kāda joda pēc?

Atceramies, jāiet vieglie ceļi! Ja grūti/neiespējami pateikt nē, tad te ir recepte: “Astrologs teica, ka jāmeklē alternatīvas! Šogad Jāņos gribu uz Daugavmalu tepat Rīgā un viss! Punkts!” Nu, ja jūs rīdzinieki, protams! Pilsoņi pavīpsnās, paraustīs plecus, bet būs miers! Un patiesi, apskatiet alternatīvas!

Saulgriežu laikā savienojamies ar Dabu un lūdzam Kosmosam prieku. Kosmosā tā ir daudz! Prieks ir Kosmosa pamatprincips, tikai latvieši prieku ir sajaukuši ar gandarījumu. Sak’, prieks ir jānopelna! Nekā! Prieks ir jāatrod, jāsakrāj, jāpavairo (svētkos) un jānosargā. Gandarījums ir jānopelna. Lai mums visiem daudz prieka! Svētkos dalāmies un maināmies ar prieku!”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.