Imants Parādnieks
Imants Parādnieks
Foto: Karīna Miezāja

“Jaunībā mans vēlmju uzstādījums bija – pieci seši bērni..” Imants Parādnieks kļuvis par 8 bērnu tēvu 85

Pagājušā nedēļā Rīgā dzimis Latvijas galvenā demogrāfa Imanta parādnieka astotais bērns – meitiņa, šonedēļ vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Astrologa pareģojums: Ukrainas kara beigu laikam ir divi varianti 6
Pirmā partija ir klāt! Tūkstošiem lēto, Ķīnā ražoto, elektroauto ar milzu kuģi pietauvoti Eiropā 119
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasakiet, ko pamanījāt pirmo, un uzziniet, kādu pirmo iespaidu par sevi radāt
Lasīt citas ziņas

Visi astoņi I.Parādnieka bērni ir dzimuši Rīgas Dzemdību namā, arī jaunākā meitiņa nav izņēmums.

Žurnālam viņš pastāstījis, ka meitas piedzimšana raisījusi ekstrēmas sajūtas – viņš kopā ar dzīvesbiedri un diviem mazākajiem bērniem devies uz fotosesiju, vien divas stundas vēlāk pasaulē nākusi meita.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Privātā Dzīve” vēsta, ka Imanta un Litas attiecībās mazulīte ir trešais bērns, vecākais ir septiņus gadus vecais dēls Reinards un arī četrgadniece Adelīne.

Attiecībās ar sievu Dinu viņam dzimuši četri bērni – Hārdijs (36), Anete (33), Imants, (29) un Rihards (21) –, un kopīgi audzinājuši arī Imanta dēlu Helvi, kuram ir 22 gadi.

I.Parādnieks norāda, ka tādējādi personiski ir devis savu pienesumu tautai un valstij. Vaicāts, vai viņš plāno vēl kādu bērnu, viņš atbild, ka šobrīd esot sajūta, ka savu misiju ir izpildījis.

“Jaunībā mans vēlmju uzstādījums bija – pieci seši bērni. Nu ir astoņi. Likās jau, ka septiņi būs gana, bet Dieviņš lēma citādi, un esmu par to laimīgs. Vienmēr esmu teicis, ja ģimenē ir trīs, četri, pieci bērni, tad katru nākamo bērnu tā īsti nemaz nejūt, taču mīlestības pieplūdumu gan,” žurnālam teic daudzbērnu tēvs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.