Foto-LETA

Jaunietis guvis apdegumus, neapdomīgi rīkojoties ar degšķidrumu 0

Kāds 15 gadus vecs jaunietis no Kurzemes guvis sejas un abu plaukstu apdegumus pēc neapdomīgas rīkošanās ar degšķidrumu, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

TV24
“Tramps tikko aicināja savus cilvēkus pamest Krieviju, tas norāda, ka, iespējams, viņš gatavojas reālām darbībām,” atklāj Slaidiņš 94
Kokteilis
Svari iemācīsies pateikt “nē”, Skorpioni atradīs iekšējo brīvību – zodiaka zīmes, kuras 2026. gadā piedzīvos liktenīgas pārmaiņas
Veselam
Arī maizi?!? Ko ēst, lai nodzīvotu līdz 100 gadiem: uztura speciālisti nosauc 8 ilgmūžības pārtikas produktus
Lasīt citas ziņas

Viņa sacīja, ka puisim rokās bijusi pudele ar degšķidrumu un, iespējams, viņam neuzmanīgi darbojoties ar uguni, tā uzliesmojusi.

Līdzīgus apdegumus, uzliesmojot degšķidrumam, guvusi arī kāda 51 gadu veca Latgales iedzīvotāja, kas dārzā dedzinājusi zarus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt kāda deviņus mēnešus veca meitene Kurzemē applaucējusi seju, kaklu un krūškurvi pēc tam, kas uzrāvusi sev virsū karstas tējas krūzi.

Kurzemē kāds 60 gadus vecs vīrietis, zāģējot kokus savā mežā, guvis galvas traumu no krītoša koka un nogādāts slimnīcā.

Savukārt kāds 59 gadus vecs vīrietis no Vidzemes ticis iespiests starp diviem kokiem pēc tam, kad viņu aizķēris krītošs koks. Vīrietim konstatēti abu kāju lūzumi, iegurņa un citas traumas. Arī viņš nogādāts slimnīcā

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1233 izsaukumiem, no kuriem 266 bija saistīti ar dažāda veida traumām un negadījumiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.