Publicitātes foto

Jēkabpils novadā komandantstundu izmantos lietderīgi, lai mēnesī ietaupītu 6500 eiro 7

Ņemot vērā valstī izsludināto mājsēdi nakts stundās, Jēkabpils novadā no plkst.21 samazināts ielu apgaismojuma līmenis, ceturtdien domes sēdē informēja novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis (LZP).

Krievijas ļaunākais murgs piepildījies: Eiropas savienība atklāj jaunās sankciju paketes saturu
Kokteilis
Vērši ir bargie, bet dvīņi nepamana, ka bērns jau divas stundas pazudis: uzzini, kāds vecāks tu esi pēc horoskopa zīmes
Kokteilis
Vērsis – kakls, rīkle, Vēzis – vēders: kādas un kāpēc ir katras zodiaka zīmes vārīgākās vietas?
Lasīt citas ziņas

Pēc viņa paustā, pašvaldība ir konsultējusies ar Valsts policiju, kas neesot paudusi bažas par šādu lēmumu. Turklāt tiek pieļauts, ka apgaismojuma samazināšana daļu varētu atturēt no komandantstundas laikā noteikto ierobežojumu pārkāpšanas.

Aplēsts, ka pilsētā apgaismojuma samazinājums mēnesī ļaus ietaupīt 6500 eiro.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau ziņots, ka saskaņā ar Ministru kabineta apstiprinātajiem grozījumiem ārkārtējās situācijas rīkojumā mājsēde jāievēro līdz 15.novembrim katru nakti no plkst.20 līdz 5.

Valdības lēmums paredz, ka jebkurai personai būs aizliegums naktī no plkst.20 līdz 5 pārvietoties, ja cilvēks nevarēs uzrādīt aizpildītu apliecinājumu un personu apliecinošu dokumentu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.