Valsts policijas foto

Joprojām nav atrasts: Oļegs Prokolovs pazudis jau mēnesi 0

Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes darbinieki meklē bezvēsts pazudušo Oļegu Prokolovu, kurš dzimis 1970. gadā.

“Sākumā domāju, ka kļūda…” Pircējs pamatīgi samulsis par lasīto uz “Selgas” produkta iepakojuma
Zeme ir nolemta bojāejai: atklāts, kad un kāds būs pasaules gals
Viedoklis
Armands Puče: Trampa utošanās var dot pasaulei vēsturisku labumu
Lasīt citas ziņas

Pazudušais vīrietis novembra beigās bija devies uz Franciju, un pēdējo reizi redzēts 2015. gada 29. novembrī Francijas pilsētās Urmattā (Urmatt) un Šiltigheimā (Schiltigheim). Taču līdz šim brīdim nav zināma Oļega atrašanās vieta. Iespējams, vīrietis ir devies atpakaļ uz Latviju, taču par to nav paziņojis citiem.

Pazīmes: aptuveni 185 cm garš, pilnīgas miesas būves, gaiši mati un gaiši zilas acis. Iespējams, ka Oļegs Prokolovs nav spējīgs orientēties laikā un telpā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ikvienu, kuram ir kāda informācija par attēlā redzamā vīrieša iespējamo atrašanās vietu Latvijā, Francijā vai kādā citā valstī, Valsts policija lūdz ziņot, zvanot pa tālruņa numuriem 22004250 vai 110.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.