Foto LETA

Juglā mīklainos apstākļos pazudusī sieviete atrasta un atrodas drošībā 1

Pievieno LA.LV

Juglā mīklainos apstākļos pazudusī sieviete atrasta sveika un vesela, pazudušo meklēšanas organizāciju “Bezvests.lv” informēja sievietes radinieki.

RAKSTA REDAKTORS
“Lidmašīna bija teju nolaidusies uz skrejceļa, kad strauji uzņēma ātrumu” – Rīgas lidostā notikusi aizķeršanās reisā no Prāgas
Kokteilis
Kārlis Streips publicējis negaidītu paziņojumu par būtiskām pārmaiņām dzīvē: “Droši vien mani aizturēs lidostās un atsūtīs atpakaļ uz Latviju”
90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Lasīt citas ziņas

Sieviete atrodas drošībā. “Bezvests.lv” saka paldies visiem, kas rakstīja, zvanīja un dalījās ar informāciju.

Jau vēstīts, ka šī gada 30. jūnijā Rīgā pazuda 44 gadus veca sieviete. Ap plkst. 14.00 sieviete izgāja no savām mājām Juglā, lai dotos un Bābelītes ezeru. Pēdējo reizi mājiniekiem zvanīja no sveša tālruņa numura ap plkst. 17:00 un teica, ka atrodas Raunas ielā, Purvciemā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sieviete tā arī mājās neatgriezās un nedeva ziņu par savu iespējamo atrašanās vietu, tāpēc tika lūgta sabiedrības palīdzība sievietes meklēšanā.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.