Juris Žagars forumā LĪDERE

Juris Žagars atklāj vīrieša lietošanas instrukciju: “Nevajag visu laiku psihot kā trakam ezim!” 36

Zināma tipa vīrieša lietošanas instrukcija.  Ar šādu pamācību forumā LĪDERE dalījās aktieris un Dailes teātra direktors Juris Žagars.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
Ķīnieši ir sašutuši, jo Putina sabiedrotais sola “pakļaut” Krievijas kaimiņus
Bārmeņi atklāj, kurus dzērienus nekad nevajadzētu pasūtīt “pīķa stundās”
Lasīt citas ziņas

“Gadījumā, ja jūsu boss, jūsu dzīvesbiedrs vai jūsu kolēģis pieder pie šāda tipa vīriešiem, pie kā, iespējams, piederu es, tad šī ir instrukcija, kā jums ar viņu tikt galā,” iesāk Juris Žagars.

Viņš stāsta, ka ir lietas, ko vīrieši nekad sievietēs nesapratīs un neatšifrēs. Savu sakāmo viņš balsta daudzu gadu pieredzē un paša izpētē. Šos padomus var attiecināt gan uz biznesa vidi, gan privāto dzīvi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā pirmais vīrieša tips tiek minēts delfīns: draudzīgs, ziedo laiku un enerģiju, lai izveidotu attiecības. Ir labs klausītājs. Viņam nepatīk konflikti, problemātiskas situācijas. Var būt lēns lēmumu pieņemšanā. “Droši vien atpazināt kādu…” min Žagars.

Tālāk seko pūce. Pūce ir rūpīgs pret faktiem, pievērš uzmanību detaļām, attiecīgi var veikt lietas pareizi un kārtīgs. Loģisks, metodisks, nekad neapsolīs lietas, ko nevar izpildīt. Uzmanīgs klausītājs, bet var būt ļoti rezervēts un slēpties.  Nepatīk, ja no viņa puses prasa tūlītēju reakciju un lēmumu pieņemšanu.

“Un mēs tuvojamies tam tipam, par ko es tagad gribu runāt…” stāsta Žagars.

“Pāvs ir pilns ar enerģiju uzlādē arī citus. Labs network veidotājs. Ir prasmes sarunāt lietas, pieejams, ātri veido kontaktus, redz lielo bildi, redz iespējas un risinājumus, bet ignorē detaļas, viņam nepatīk sīkumi, reizēm zaudē fokusu, jo viņam ātri paliek garlaicīgi.”

Kā ceturtais vīrieša tips tiek minēts pantera. Viņš uz mērķi fokusēts, ātri pieņem lēmumus, sasniedz rezultātu, tiešs bez aplinkiem, ātrs, efektīgs, kontrolē situāciju, bet varbūt kaitinošs un uzstājīgs. Ir kontrolfrīks. Maz interesē citu viedoklis. Maz klausās pārējos.

“Es konkrēti piederu pie panteras. Man ir ārkārtīgi būtiskas pāva iezīmes,” stāsta Juris Žagars. “Katram cilvēkam tā ir. Šādi tipi nav mazums. It sevišķi biznesa vidē. Tāpēc, ka viņi parasti nav slikti līderi.” Kas ir būtiski, šāda tipa vīrieši reti ir vecpuiši.

“Daudzām no jums mājās noteikti ir šāda tipa pantera-pāvs,” pieļauj Dailes teātra direktors.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.