Juris Žagars forumā LĪDERE

Kā tikt ar viņiem galā nebojājot sev nervus 36

Kā vienu no problēmām Žagars min faktu, ka šādi vīrieši nespēj atšķirt emocionālās vajadzības no funkcionālajām: “Viņš pirmkārt izvēlas risināt funkcionālās vajadzības un emocionālās vajadzības viņam paliek otrajā plānā.”

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 32
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 82
Masveida represijas Krievijā. Paraugprāvas atgādina Staļina laikus
Lasīt citas ziņas

Kā piemēru Žagars min situāciju iz savas dzīves: “Es atnāku mājās no darba. Mana sieva ir diezgan bēdīgā garastāvoklī un sāk uzreiz sūdzēties, ka viņa nevar noparkot mašīnu pagalmā, ka kaimiņi nav nolikuši tā, ka mašīna vispār ir par lielu un ka vispār viņai ir kompleksi no tā, ka, viņa neko nevar izdarīt!”

Juris Žagars skaidro, ka viņa pirmā reakcija šādā situācijā ir uzreiz mesties risināt problēmu. Prātam cauri izšaujas neskaitāmi iespējamie risinājumi: pērkam mazāku mašīnu? Novietojam mašīnu uz ielas? Maksājam par stāvvietu? Iet runāt ar kaimiņiem?

CITI ŠOBRĪD LASA

Tomēr šādā situācijā sieva vēlējās tikai parunāties un izkratīt sirdi.

Žagars skaidro, ka šāda tipa vīrieši nesaprot, ka uzreiz nav jāmeklē problēmas risinājums. Reizēm der vienkārši uzklausīt.

Žagara padoms: “Ļaujiet viņam to darīt, ļaujiet viņam izpausties, ļaujiet viņam risināt, tāpēc, ka pantera ir noderīga uzbrukumiem, bet negaidiet no viņa pacietību. Netērējiet laiku. Tas emocionālais pieslēgums būs diezgan limitēts.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.