Foto – Shutterstock

Kā gūt panākumus. Septiņpadsmit harizmātiskas sievietes dzīves principi 0

1. Dzīvojiet savu dzīvi. Katrā no mums mīt milzīgs spēka potenciāls, kas slēpjas iekšējā “Es”. Tāpēc – lai izmantotu šo potenciālu, ir jāiepazīstas ar savu iekšējo “Es” un jārod sevī apņēmība iet pa to ceļu, kuru tas rāda. Līdztekus ir svarīgi nepievērst uzmanību draugu un kolēģu viedoklim, bet darīt tikai to, ko paši uzskatām par svarīgu.

Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Ceļā no Rojas uz Roņu salu pazuduši divi cilvēki. Atpūtniekus ceļā pārsteigusi vētra 40
Lasīt citas ziņas

2. Entuziasms un vēlēšanās. Uzvar tas, kam ir noteikts mērķis un dedzīga vēlme pēc panākumiem. Entuziasms – tas ir kolosāls pārliecināšanas instruments. Vēstule, kas uzrakstīta ar entuziasmu, pamudina cilvēku izpildīt to, ko viņam lūdz, savukārt vārdi, kas pateikti bez entuziasma, diez vai pie kaut kā aizvedīs. Lai gūtu panākumus, nepieciešams sevī attīstīt entuziasmu.

3. Pozitīva domāšana. Šis ir vissvarīgākais princips, kas tiek aplūkots daudzos mūsdienu darbos, kas veltīti veiksmes tēmai. Kontrolējot savas emocijas un akcentējoties uz pozitīvo, mēs kontrolējam savu dzīvi un apstākļus. Pat visnepatīkamākajā notikumā var saskatīt kaut ko pozitīvu. Galvenais – pastāvīgi to darīt un atvērties tikai pozitīvajam.

CITI ŠOBRĪD LASA

4. Kontrole pār prātu. Lai gūtu panākumus, nepieciešams iemācīties kontrolēt savu prātu, neļaut tam ticēt, ka jūs ar kaut ko nevarēsiet tikt galā, bet – tieši otrādi – likt tam noticēt veiksmei. Interesanti, ka tāda lieta kā izglītība nespēlē lomu, galvenais, lai intensīvi darbotos smadzenes, pasakot priekšā ceļus izkļūšanai no grūtām situācijām.

5. Pašiedvesma. Liekat jūsu apziņas dziļumiem strādāt savā labā un jūs sasniegsiet pārsteidzošus rezultātus. Palīdziet zemapziņai ar jūtām. Pašiedvesma – tas ir savdabīgs kontroles centrs, caur kuru cilvēks pēc savas gribas var “ieslēgt” zemapziņā sev vēlamas domas. Pētnieki ir pierādījuši, ka cilvēks var kļūt pats par savu un savas apkārtnes kungu, jo viņam piemīt spējas ietekmēt savu zemapziņu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.