Kokteilis
Apbrīno

Kad ir ko slēpt: Meganas Mārklas “skeleti skapī” – kā vienas nakts laikā pārtapt no modeles par labdarības aktīvisti1

Foto: Imago Images/ Scanpix/ Leta

Pirms četriem gadiem pasaule uzzināja par amerikāņu aktrises Meganas Mārklas un prinča Harija romānu. Bet neilgi pirms tam seriāla “Ģēnijs uzvalkā” aktrises publiskais tēls strauji mainījās. Līdz liktenīgajai tikšanās reizei ar princi, Megana jau bija pazīstama – viņai bija pat pašai sava lapiņa “Vikipēdijā”.

Pirms tam “Vikipēdijā” bija par viņu bija sacīts, ka viņa ir modele un aktrise, bet pēc tam, kad pasaulei tapa zināms par viņas attiecībām ar princi Hariju, 24 stundu laikā viņa pēkšņi kļuva par “vides aizstāvi un labdarības aktīvisti”.

Veikli medijos tika noklusēts arī fakts, ka Meganai pirms tam jau bija viena šķirta laulība. Viņas pirmais vīrs bija producents Trevors Engelsons. Arī šobrīd viņš ir  veiksmīgs filmu producents, kurš producē veiksmīgas Holivudas filmas. Trevors un Megana iepazinās 2004.gadā, bet 2010.gadā viņi saderinājās. 2011.gada septembrī viņi apprecējās Jamaikā. Kāzu svinībās piedalījās vairāk kā 100 viesu un kāzu  ballīte esot ilgusi veselas četras dienas. Tiesa, kopā viņi nodzīvoja vien divus gadus un 2013.gadā laulību šķīra. Baumoja, ka Meganai tobrīd svarīgāka esot bijusi karjera un viņa no ASV pārcēlās uz Kanādu, lai filmētos seriālā “Ģēnijs uzvalkā”.

Megana Mārkla Ņujorkā, 2016.gadā.
Foto: BuzzFoto/ SCANPIX/ LETA

Visinteresantākais šajā faktā ir tas, ka izmaiņas tika veiktas no IP adreses, zem kuras atrodama sabiedrisko attiecību kompānija Losandželosā un tam nebija nekāda sakara ar britu karalisko ģimeni.

Saistītie raksti
Megana Mārkla 2015.gadā.
Foto: Imago Images/ SCANPIX/ LETA

Iespējams, ka šīs izmaiņas negaidīti veica Meganas draugi, kuri lieliski zināja, ka turpmāk viņas dzīve mainīsies uz visiem laikiem un nebūs “smuki”, ja kāds atradīs kompromitējošus faktus par viņu. Zināms, ka daudzās interneta vietnēs pirms tam bija atrodamas arī visai atklātas, erotiskas fotogrāfijas ar topošo prinča Harija sievu, kuras īsi pirms viņas kāzām no visām vietnēm negaidīti pazuda.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.