Kokteilis
Apbrīno

Megana Mārkla tiesā pret britu mediju cietusi sakāvi: hercogienei arī jāizmaksā 70 000 eiro kompensācija4

Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA

Vēl pagājušā gada oktobrī Megana Mārkla kopā ar princi Hariju iesniedza tiesā prasību pret izdevumu “Mail On Sunday” par publikācijas fragmentu, kurā bija lasāma Meganas un viņas tēva, Tomasa Mārkla, sarakste. Tiesā bija vairākas noklausīšanās un pirmajā raundā Saseksas hercogi ir zaudējuši. Tagad, kā ziņo “Daily Mail” hercogiene nāksies izmaksāt aptuveni 70 000 eiro, lai segtu tiesu izdevumus, ko nācās iztērēt savām vajadzībām izdevuma “Mail on Sunday” īpašniekiem.

Lielāko daļu Meganas Mārklas pretenzijas pret izdevumu tiesa uzskatīja par tādām, kas neattiecas uz konkrēto lietu, ieskaitot hercogienes apgalvojumu, ka šī publikācija esot grāvusi viņas tēlu sabiedrības acīs.

Tiesnesis Vorbijs, kurš skatīja šo lietu tāpat no lietas izsvītroja hercogienes apgalvojumus, ka žurnālisti esot apzināti publiskojuši viņas konfliktu ar tēvu, lai tādējādi ietekmētu sabiedrības viedokli par viņu kā personību. Šo pretenziju tiesa neizskatīja nepietiekamu pierādījumu dēļ.

Saistītie raksti

Saskaņā ar pieņemto lēmumu, hercogienei tagad nāksies atmaksāt visus tiesas izdevumus, kurus bija jāiegulda izdevējam, lai pārstāvētu savas intereses šajā tiesā.

Zināms, ka Megana Mārkla tagad cenšas saglabāt noslēpumā to draugu vārdus, kurus bija sarunājusi, ka viņi sniegs liecības par labu Meganai Augstākajā tiesā. Savukārt izdevuma “Mail on Sunday” īpašnieki uzskata, ka šie vārdi nedrīkst būt anonīmi.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.