Foto: Pexels

Kad tu pamodīsies no rīta, tu jutīsies gluži vai kā izredzētais! Horoskopi 23.martam 2

Auns

Šodien tu būsi vērsts uz sadarbību un piekrīti, ka tā tomēr ir ļoti laba ziņa? Jo arī citi šīs pārmaiņas tevī atzīs par pozitīvām.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
senioriem pasargat sevi vasaras svelmē? 3 vērtīgi padomi
Lasīt citas ziņas

Tu pagaidām esi tālu no risinājuma problēmai, ar ko sastapies pirms dažām dienām. Tomēr ar lēniem soļiem tu tam nonāc aizvien tuvāk. Galvenais nepadodoties!

Dvīņi

Šī diena ar katru stundu kļūs aizvien skaistāka un burvīgāka, ja tu, protams, pats to neizdomāsi sabojāt!

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Steidzami ieklausies tajā, ko saka tavs organisms. Iespējams, ka tas jau “brēc” pēc atpūtas, bet tu atsakies to atzīt.

Lauva

Tev nāksies šodien kļūt par to starpposmu, kas samierina divas strīdīgas puses. Tas nebūs patīkami, tomēr tev nāksies to izdarīt.

Jaunava

Tu būsi apveltīts ar visai augstu potenciālu – tāpēc tev vajadzētu risināt tādas lietas, kas tev iepriekš sagādāja grūtības. Tev viss izdosies!

Svari

Tev būs dīvaina izpratne par lietām, ko tev iesākt un ko – ne. Arī apkārtējie šaubīsies par tavām metodēm. Varbūt ieklausies kāda vieda cilvēka padomos?

Skorpions

Esi šodien uzmanīgs, izlaižot no sevis negatīvo enerģiju, jo tu neviļus kādam vari nodarīt pāri. Un tam cilvēkam tas ļoti sāpēs.

Strēlnieks

Kad tu pamodīsies no rīta, tu jutīsies gluži vai kā izredzētais. Un diena būs patiešām veiksmīga, ja vien tu ieklausīsies savā sirdsbalsī.

Mežāzis

Nav iespējams pilnībā būt gatavam tam, kas var notikt rīt un pat pēc stundas, taču ir iespējams pieņemt tam brīdim pareizus un pārdomātus lēmumus. Padomā par to.

Ūdensvīrs

Lai cik labi nebūtu tavi nodomi, tu šodien tik tu tā kļūdīsies. Tāpēc vienīgais, ko tu vari darīt, nepieņemt nekādus svarīgus lēmumus šajās stundās.

Zivis

Tu būsi noskaņots ieguldīt sevī – zināšanās, izskatā, veselībā. Un diena kopumā tam ir piemērota, bet ar vienu nosacījumu – redzēt mēru un patieso jēgu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.