Foto: SHUTTERSTOCK

Šonedēļ būsi diezgan pārņemts ar savām emocijām, viegli zaudēt objektivitāti un realitātes sajūtu! Horoskopi no 20. līdz 26. martam 0

Linda Krāģe, “Nedēļa Kabatā”, AS “Latvijas Mediji” 

Reklāma
Reklāma

Auns

Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat 31
Eksperti atklāj, ka ir kaut kas, no kā Putins baidās vairāk nekā no NATO
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā
Lasīt citas ziņas

Nedēļas sākumā pieaugs interese par garīgām lietām, nosliece pasapņot, paslinkot. Trešdiena, ceturtdiena – aktīvākas dienas, kad iespējams operatīvi rīkoties. Piektdiena piemērota jauna naudasmaka iegādei.

Vērsis

Nedēļas sākumā nevajadzētu sevi aktīvi noslogot. Nedēļas vidū – neļauj ārējai kņadai sevi pārņemt, ieklausies sevī. Piektdiena, sestdiena sevis un sava ķermeņa palutināšanai, labsajūtas, komforta vairošanai.

Dvīņi

CITI ŠOBRĪD LASA

Nedēļas sākumā vēlams pabeigt iesāktos darbus. Nedēļas vidū iespējama plānu maiņa, iespējams paskatīties uz notiekošo no citas perspektīvas, labs laiks, lai veidotu jaunus kontaktus ar cilvēkiem, vari kļūt sabiedriski aktīvāks.

Vēzis

Nedēļas sākums – vairāk pārdomām, ieklausies sajūtās, mēģini saprast, ko tās tev vēsta, taču nepieņem emocijās balstītus lēmumus. Nedēļas otrajā pusē pieaugs uzņēmība, vēlme un spējas sevi pierādīt.

Lauva

Nedēļas sākumā iespējams labāk izprast sevi un citus – atskaties uz gūto pieredzi un mācībām, lai nonāktu pie vērtīgām atziņām. Nedēļas otrajā pusē vari likt lietā savas zināšanas, kādam būs noderīgs tavs padoms.

Jaunava

Nedēļas sākumā labi atbrīvoties no nevajadzīgām mantām, vari kaut ko ziedot labdarībai. Nedēļas vidū vari ieguldīt enerģiju kādā kopīgā projektā ar citiem cilvēkiem. Piektdiena – labvēlīgi pievērsties ar dārzkopību saistītiem jautājumiem.

Svari

Nedēļas sākumu jāveltī rūpēm par veselību, šīs būs arī labas atslodzes dienas. Trešdiena, ceturtdiena – jaunu kontaktu dibināšanai, ātro jautājumu risināšanai, lai “saskrietos” uz mazu brītiņu informācijas izzināšanas nolūkos.

Skorpions

Nedēļas sākumā neieplāno grūti izpildāmus darbus. Labvēlīgs laiks mūzikas baudīšanai, nav ieteicams aizrauties ar alkoholu vai citām apreibinošam vielām. Nedēļas vidus – ātri apdarāmiem darbiņiem.

Strēlnieks

Lai justos labi, svarīgs komforts un tīrība mājoklī. Nedēļas sākums labi piemērots mājokļa mitrajai uzkopšanai, veļas mazgāšanai. Trešdiena, ceturtdiena – sportiskām aktivitātēm vai sporta pasākumu apmeklēšanai.

Mežāzis

Nedēļas vidus – aktīvām darbībām pie mājas, auto uzkopšanai. Piektdiena, sestdiena labi piemērotas izklaidējošiem pasākumiem, skaistumkopšanai un viesu uzņemšanai. Svētdien – pastaigām svaigā gaisā.

Reklāma
Reklāma

Ūdensvīrs

Trešdienu, ceturtdienu labāk pavadīt aktīvi – izkusties vai izbrauc ar auto. Vari iesākt jaunas lietas. Piektdiena, sestdiena – mierīgākas dienas, kad padarboties pie mājas vai dārzā, vari iegādāties kaut ko mājoklim.

Zivis

Nedēļas sākumā, visticamāk, būsi diezgan pārņemts ar savām emocijām, viegli zaudēt objektivitāti un realitātes sajūtu. Nedēļas otrā puse – pieaugs enerģijas līmenis un pārliecība par savām iespējām.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.