Kāda facebook.com lietotāja fiksēts foto

“Kādam nav viss kārtībā ar galvu”. Kauguros nolauztas 13 nesen iestādītas liepas 7

Pievieno LA.LV

Jūrmalā, Kauguros, pagaidām nenoskaidroti vandaļi nolauzuši 13 liepiņas, kas nesen bija iestādītas gar jaunbūvējamo gājēju ietvi un veloceliņu, aģentūrai LETA pastāstīja Jūrmalas Pašvaldības policijas priekšnieks Valdis Kivkucāns.

Veselam
Klusais slepkava: kardiologs nosauc astoņus slēptus augsta asinsspiediena cēloņus, par kuriem zina vien retais
Kokteilis
Šiem 6 dzimšanas datumiem piedēvē īpašu spēku: tajos slēpjas atslēga uz veiksmi
Kokteilis
Nekas vairs nebūs kā agrāk: šīs 3 zodiaka zīmes ir radikālu pārmaiņu priekšā
Lasīt citas ziņas

“Iestādīto liepiņu postīšana notikusi naktī uz ceturtdienu. Pēc pēdām izskatās, ka postītājs, iespējams, ir bijis viens pats. Acīmredzot kādam nav viss kārtībā ar galvu,” sacīja Kivkucāns.

Viņš piebilda, ka pašvaldības policija patlaban pastiprināti patrulēs jaunbūvējamās gājēju ietves un veloceliņa apkārtnē.
Tā kā objekts vēl nav bijis nodots ekspluatācijā, par minēto postažu iesniegums policijai būtu jāraksta tā būvniekiem – “A.C.B.”, piebilda Kivkucāns.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.