Publicitātes foto

Kalnciema kvartāla galerijā skatāma mākslinieka Romana Korovina gleznu izstāde “Dirty Yellow” 0

Kalnciema kvartāla galerijā līdz 30.jūlijam būs apskatāma mākslinieka Romana Korovina gleznu izstāde “Dirty Yellow”, aģentūru LETA informēja Kalnciema kvartāla pārstāve Una Meiberga.

Reklāma
Reklāma
Jau pirmajās sekundēs? Šīs 11 lietas vīrieši pamana sievietēs ātrāk, nekā tu domā
Ārsts nosūtīja mājās ar ausu infekciju – pēc stundas trīs bērnu mamma saļima un nomira. Šo traģēdiju varēja novērst… 77
“Tas vairs nav smieklīgi!” Agnese Zeltiņa trīs mēnešu laikā piedzīvojusi četras zādzības 1
Lasīt citas ziņas

Izstādē būs skatāmas Korovina pēdējos gados tapušās gleznas par tādām tēmām kā vasara, augi, ziedi, cilvēki, govis un citas.

Korovins ir Latvijā dzīvojošs un strādājošs mākslinieks, kurš ir pazīstams un tiek saistīts ar daudziem un dažādiem lokālās kultūras vides dalījumiem un grupām, piemēram, tekstgrupu “Orbīta”, “Vilks Production” studiju, kā arī “Film Angels Studio”. Viņš tiekot saistīts arī ar Latvijas fotomākslinieku eliti, kas regulāri tiek prezentēta ārvalstīs, piemēram, šī gada Venēcijas biennāles Paralēlās programmas izstādē, taču vienlaicīgi Korovins stāvot ārpus tiem, nesaistoties ne ar vienu līdz galam.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Viņam piemīt talants pakļaut un iegremdēt smieklos, un apgriezt otrādi itin visu, kam var būt kāda hierarhiski vertikāla vai morāli un estētiski normatīva nozīme,” par mākslinieku stāstījis dzejnieks Sergejs Timofejevs.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.