Foto: Aleksandra Volk

Kalnciema kvartālā jau šonedēļ notiks grupas “Carousel” un Mārtiņa Damja bezmaksas koncerts 0

8. augustā Kalnciema kvartāla apmeklētājus apburs maģiskās balss, ģitāras, kontrabasa un bungu kvartets „Carousel” un dziesminieks Mārtiņš Dambis, kas apvieno blūza, kantrī, roka, indie ietekmes ar dzeju latviešu valodā, radot savu unikālu dziesmu autora/izpildītāja rokrakstu. Ieeja no plkst. 19.00, bez maksas.

Reklāma
Reklāma

Grupa “Carousel”

Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
VIDEO. McDonald’s darbiniece šauj uz klientu, kurš pasūdzējies par pasūtījumu 23
TV24
“Esam atkal uz sēkļa!” Jānis Ikstens par situāciju valdībā 113
Lasīt citas ziņas

“Carousel” sastāvā muzicē dziedātāja Sabīne Žuga, ģitārists Mārcis Vasiļevskis, kontrabasists Staņislavs Judins un bundzinieks Mareks Logins. Savu muzikālo kopdarbību Sabīne un Mārcis uzsāka 2015. gadā, kā duets izpildot sev iemīļotu autoru mūziku. Šobrīd “Carousel” jau kā grupa ir sākusi realizēt savu sapni, radot oriģinālmūziku un strādājot pie topošā debijas albuma. “Carousel” tuva ir džeza, blūza, indie stilistika, un grupas izpildījuma kvalitāte ir devusi iespēju mūziķiem uzstāties gan Latvijā, gan ārpus tās. Skaņdarbs “That Night” ir debijas singls no topošā albuma. Tā ir Sabīnes Žugas debija komponēšanā un dziesmu tekstu rakstīšanā, savukārt Mārcis Vasiļevskis ir viens no grupas “Laime Pilnīga” mūzikas un tekstu autoriem. Ar šo skaņdarbu “Carousel” uzvarēja LTV rīkotajā autoru un izpildītāju konkursā “Supernova 2019”, izcīnot tiesības pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā.

Grupas video:

Mūziķis Mārtiņš Dambis

Publicitātes foto
CITI ŠOBRĪD LASA

Mārtiņš Dambis ir dziesminieks, kas apvieno blūza, kantrī, roka un indie ietekmes ar dzeju latviešu valodā. Ievērojama loma skanējumā ir arī grupas biedriem – Stanislavs Judins (kontrabass), Viesturs Melders (ģitāra) un Krišjānis Bremšs (bungas). Dzimis un audzis Salacgrīvā, Mārtiņš savu muzikālo pirmizrādi piedzīvoja ar pseidonīmu Martin Confused kā 2007.gada viena no spilgtākajām debijām Latvijas mūzikā. Vēlāk seko sadarbība ar mūzikas producentu Jāni Eglīti, kopīgi izveidojot popmūzikas duetu DigiDing. Laika posmā no 2014 – 2017.gadam DigiDing izdod vairākus singlus (tai skaitā populāro dziesmu “Santa”) un EP “Kopā”. Parelēli DigiDing darbībai mūziķis ir sarakstījis dziesmu sēriju latviešu valodā, kas ir sava veida turpinājums Martin Confused akustiskajā ģitārā un balsī balstītajam introvertajam melanholiskajam, tomēr ar lielāku pārliecību, briedumu un domu skaidrību. 2017.gada dziesminieks jaunās dziesmas atskaņo vairākos festivālos un rod iedvesmu attīstīt koncertprogrammu grupas skanējumā – mūziķa sadarbība ar Jāni Eglīti pāraug darbā pie plates. Ir pāršķirta jauna radošā lappuse.

Mūziķa video:

Norises vieta – Kalnciema iela 35, Rīga.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.