Sports
Citi sporta veidi

Kamēr vecāki trasē, mazākie apmeklētāji pirmoreiz izklaidējās “Bigbank Stirnu buka” bērnudārzā0

Foto: Andris Jermuts

Iecienītais taku skrējienu seriāls Stirnu buks no izaicinājumu cienītāju sacensībām izaudzis par ģimeņu tikšanās un kopīga laika pavadīšanas pasākumu.

12.septembrī notikušajā Ērgļu posmā ceturtā daļa no visiem apmeklētājiem jeb aptuveni tūkstoš cilvēku bija dalībnieku līdzbraucēji, un pirmo reizi pasākuma vēsturē mazākajiem viesiem bija pieejams Bigbank Stirnu buka bērnudārzs.

Kamēr vecāki trasē sacentās ātrumā un izturībā, bērni profesionālu pedagogu uzraudzībā vadīja laiku rotaļās. Ar seriāla ģenerālsponsora Bigbank atbalstu īpaši iekārtotā un norobežotā zonā mazuļiem bija uzbūvēta telts un sarūpētas dažādas aktivitātes.

To vidū bija gan sportiski izaicinājumi kā stafetes un atrakcijas, lai nedēļas nogalē svaigā gaisā būtu izkustējušies ne tikai mamma un tētis, bet arī atvases, gan radošās darbnīcas.

Bērni grieza, zīmēja, līmēja un veidoja, lai pēc finiša iepriecinātu pagurušos vecākus ar darbiņiem par veselīga dzīvesveida un sporta tēmu. Pelnītai atpūtai mazajiem bija pieejamas galda spēles un atpūtas zona ar vigvamiem.

Publicitātes foto

“Ar gandarījumu vērojam, kā aug brīvdienas sportiski pavadīt alkstošo cilvēku rindas un kā Bigbank Stirnu buks izvērties par aizraujošu ģimeņu kopīgas sportošanas pasākumu.

Katrā posmā trasē dodas simtiem skolēnu un malā nereti paliek vien paši mazākie. Lai mazuļu pieskatīšanas dēļ vienam no vecākiem nebūtu jāpaliek starta zonā, Ērgļu posmā nolēmām izveidot Bigbank Stirnu buka bērnudārzu.

Bērni ar prieku darbojās radošajās darbnīcās, lieliski pavadīja laiku un dzirdējām daudz labu vārdu no ģimenēm par šādu iespēju, tādēļ apsveram iespēju piedāvāt bērnudārzu arī turpmāk.

Ceram, ka tas iedrošinās daudzas citas ģimenes braukt uz Bigbank Stirnu buku un doties trasē pilnākā sastāvā,” sacīja Bigbank Latvija vadītājs Ģirts Kurmis.

Nākamais Bigbank Stirnu buka posms norisināsies 3.oktobrī Milzkalnā.

Par Bigbank

Saistītie raksti

Bigbank AS ir Igaunijas banka, kas specializējas patēriņa kredītu un aizdevumu juridiskām personām izsniegšanā, kā arī izdevīgu termiņnoguldījumu pakalpojumu sniegšanā.

Uzņēmums izvērsis darbību ārpus Igaunijas, izveidojot filiāles Somijā, Zviedrijā, Latvijā un Lietuvā, kā arī piedāvājot pārrobežu pakalpojumus Austrijā, Vācijā un Nīderlandē. Uzņēmumu vada grupas valdes loceklis Martins Lants. Valdē darbojas arī Svens Raba, Marts Veskimagi un Argo Kiltsmans.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LA
LA.LV
Veselam
“Jā, Covid-19 ir bīstams, bet tas ir pārspīlēts,” uzskata Apinis
49 minūtes
LA
LA.LV
Dabā
Oktobris atnesīs siltu rudeni? Bricis par šīs nedēļas laikapstākļiem
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Vai būs jāmācās attālināti? Situācijai kļūstot kritiskākai, Šuplinska izplata aicinājumu skolām
14 minūtes
LA
LA.LV
Veselam
Ierīvēšanās ar spirtu, kāju karsēšana, sīpola ēšana un citas efektīvas tautas metodes pret saaukstēšanos
5 stundas
LE
LETA
Veselam
No jaunatklātajiem Covid-19 inficēšanās gadījumiem lielākā daļa reģistrēti vienā pilsētā
7 minūtes