Karā vienmēr pienāk tāda fāze, ka jāuzvar par katru cenu. “Krievijas konflikts ir fāzē, kad civiliedzīvotāju bojāejai nav vērtības” 95

Militāro konfliktu un karu vēsturē ir pierādījies, ka vienmēr pienāk tāda fāze, ka ir jāuzvar par katru cenu. Tad jautājums vairs nav par kādu civilo objektu aizsardzību. Šādi, komentējot Kahovkas HES uzspridzināšanu Ukrainā TV24 raidījumā “Globuss”, izteicās Raimonds Rublovskis, rezerves pulkvedis, politologs.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
Kokteilis
FOTO. No politiķiem par aktieriem: mākslīgais intelekts nosaucis 5 latviešu politiķus, kuri uz skatuves justos kā zivis ūdenī
Kokteilis
“Tāds mīlestības putekļu mākonis mūs ir apņēmis…” Sējānu pāris dalās laimē, atgriežoties mājās ar jaundzimušo meitiņu
Lasīt citas ziņas

Piemēram, Otrais pasaules karš. Britu un ASV Drēdenes bombardēšana, kas faktiski izvērtās par civiliedzīvotāju masveida bojāeju. Tas pats ar atombumbu Hirosimā un Nagasaki.

“Šeit ir runa par to, ka konflikts jau pusotru gadu ir fāzē, kur jau tiek pielietotas tādas metodes, kuras nes līdzi pietiekami lielu iedzīvotāju bojāeju, skaidro politoliogs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Turklāt viņš aicina skatīties plašāk – runa nav tikai par bojāgājušajiem cilvēkiem, runa ir arī par saimnieciskajām teritorijām, apūdeņošanu, lauksaimniecības zemi.

“Dienvidukraina, rajoni ap Dņepru – stepju platības, tā ir Ukrainas un pasaules klēts, tā ir auglīga teritorija, kur aug viss,” raizējas Rublovskis.

Šīs teritorijas apūdeņosies, pāri paliks dubļi, kur vairs nevarēs ne sēt, ne stādīt kaut ko, ne arī tur vairs kas izaugs.

Krievijas saspridzinātais Kahovkas HES un tā izraisītie plūdi
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.