Princese Eiženija (centrā) ieklausās savas vecmāmiņas, karalienes Elizabetes II, stāstītajā.
Princese Eiženija (centrā) ieklausās savas vecmāmiņas, karalienes Elizabetes II, stāstītajā.
Foto: EMPICS/ SCANPIX/ LETA

Karaliene Elizabete II nobažījusies: vēl viens britu karaliskās ģimenes pāris vēlas sekot prinča Harija un Meganas piemēram un pamest Lielbritāniju 11

Tā vien šķiet, ka arī 2021.gads Lielbritānijas monarhu dzīvē neiztiks bez ievērojamām pārmaiņām. Nesen kā piemirsusies prinča Harija un Megana Mārklas aiziešana no karaliskās ģimenes un pienākumiem tajā, kā tikko kļuvis zināms, ka tādu pašu ceļu, visticamāk, varētu izvēlēties arī karalienes Elizabetes II mazmeita, prinča Endrjū meita, princese Eiženija un viņas vīrs Džeks Brūksbenks, kuri laulības gredzenus mija 2018.gada 12.oktobrī, bet nesen nāca klajā ar paziņojumu, ka 2021.gada ziemas mēnešos viņi kļūs par vecākiem savam pirmajam mazulim.

Reklāma
Reklāma
Eiropas Savienība “piegriež skābekli” Putina režīmam! Krievijai gaidāmi lieli zaudējumi
Kokteilis
FOTO. Ziedu vainagi, ģimene un tradīcijas! Kā Jāņus nosvinēja mūsu slavenības? 28
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 28
Lasīt citas ziņas
Princese Eiženija mij laulības gredzenus ar uzņēmēju Džeku Brūksbenku

Anonīms pils avots izdevumam “The New Idea” pavēstījis, ka 94 gadus vecā karaliene ir nobažījušies par šādām “vēsmām” jauno monarhu vidū, jo beigu beigās var izrādīties, ka neviens vairs nevēlas vadīt šo valsti, vienlaikus turpinot ievērot gadsimtiem senās tradīcijas tajā.

CITI ŠOBRĪD LASA
Britu karaliskā ģimene apmeklē dievkalpojumu Vestminsteras abatijā

Karalienes mazmeita, princese Eiženija un Džeks vēloties vismaz uz gadu pārcelties uz Austrāliju, kur viņi varētu valsti pārstāvēt vēstnieku lomā.

Gan princeses Eiženijas, gan Džeka vārds Lielbritānijā salīdzinoši īsā laika periodā skaļi izskan atkārtoti – kā zināms, pirms laika briti uzzināja, ka tieši viņi abi ir ievākušies uz dzīvi Frogmoras namā – tajā pašā, ko par savu pirmo dzīvesvietu izvēlējās princis Harijs un Megana Mārkla. Tomēr beigu beigās izrādījās, ka nams vēl aizvien pieder karalienei Elizabetei II, tāpēc tā izīrēšana Eiženijai un Džekam nebija tik viennozīmīgi vienkārša.

Princis Harijs gan sākotnēji esot noliedzis, ka nams ticis izīrēts par naudu, jo izdevumam “Hello!” viņš apstiprināja, ka bijis priecīgs piedāvāt savai māsīcai vietu, kur viņa “var apmesties”.

Tomēr pēc tam, kad šis “darījums” nāca gaismā, princese Eiženija un Džeks jau pēc sešām nedēļām klusi atbrīvoja Frogmoras namu un tur vairs nedzīvo, ziņo izdevums “The Sun”.

“Frogmoras nams atkal ir tukšs,” – sacīja kāds anonīms pils avots. – “Kaut kas ar to vietu nav lāgā, neviens tur nevēlas dzīvot.”

Tomēr konkrēts datums, kad princese Eiženija un Džeks varētu pamest Lielbritāniju, lai vismaz uz gadu pārceltos uz Austrāliju, vēl netiek izpausts. Visticamāk, tas notiks pēc tam, kad pasaulē nāks abu pirmdzimtais mazulis.

Reklāma
Reklāma

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.