Harijs, Megana, Viljams un Keita pārsteidz iedzīvotājus ar negaidītu tikšanos pie Vindzoras pils

Karaliskās ģimenes eksperti: Princis Harijs nekad to nedarīs ar Keitu Midltoni bez sievas atļaujas 11

Princis Harijs nerunās ar Keitu Midltoni, vispirms neprasot atļauju sievai Meganai Mārklai “The Sun” apgalvo karaliskās ģimenes eksperte, žurnāliste Kinsija Šofīlda.

Reklāma
Reklāma
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
VIDEO. “Kaut ko tādu dzīvē nebiju redzējusi!” Kristīne netālu no Valmieras vakarā sastapusies ar veselu “zoodārzu” 8
VIDEO. “Vai nu runājiet latviešu valodā, vai es nesaprotu!” Stingrs autobusa šoferis izpelnās pretrunīgu reakciju, atsakoties apkalpot sievieti ar bērnu
Lasīt citas ziņas

Lai gan Keitai Midltonei ar princi Hariju agrāk bija ciešas attiecības, virkne notikumu ir radījuši pieaugošu spriedzi karaliskās ģimenes vidū. Saskaņā ar karaliskās ekspertes teikto princim Harijam būtu jājautā Meganai, pirms domāt par sarunu ar Keitu.

 “Es personīgi neticu, ka Harijs runātu ar Keitu privāti bez Meganas svētības,” viņa uzsvēra.
CITI ŠOBRĪD LASA

2020. gada janvārī Saseksas hercogs un hercogiene paziņoja par savu lēmumu atkāpties no vecāko karaliskās ģimenes locekļu lomas un strādāt, lai kļūtu finansiāli neatkarīgi, piebilstot, ka viņi plāno “sadalīt laiku” starp Apvienoto Karalisti un Ziemeļameriku.

Kopš tā laika Viljams, Keita, Harijs un Megana, kas savulaik tika saukti par “jaukto četrinieku”, šķiet, arvien attālinājušies. Tas noticis pēc vairākām atklāsmēm, kas izraisījušas plaisu karaliskajā ģimenē.

Intervijā ar Opru Harijs un Megana pret viņiem vērsa vairākas “patiesības bumbas”, kas izraisīja rezonansi visā pasaulē. Bekingemas pils atbildēja, ka atmiņas var atšķirties.

Megana Mārkla apsūdzēja Keitu Midltoni, ka viņa dažas dienas pirms kāzām likusi viņai raudāt.  Runājot ar Opru, viņa sacīja: “Viņa atvainojās, un es viņai esmu piedevusi.”

Megana Mārkla apmeklē "Variety Power of Women" Losandželosā

Pēc tam dokumentālajā seriāla ar nosaukumu “Harijs un Megana” Saseksas hercogs apgalvoja, ka karaliskajā ģimenē pastāv kārdinājums apprecēties ar kādu, kurš “atbilst standartiem”. Daudzi to uztvēra kā vēršanos pret Velsas princesi.

Un savā memuāros “Spare” princis Harijs apgalvoja, ka viņa brāļasieva izturējusies pretīgi, kad Megana vēlējusies izmantot viņas lūpu spīdumu. Harijs rakstīja: “Mega vēlējās aizņemties Keitas lūpu spīdumu. Amerikāņu lieta. Mega aizmirsa savējo un vērsās pie Keitas pēc palīdzības. Keita pārsteigta iebāza roku savā rokassomiņā un negribīgi izvilka mazu tūbiņu.”

Viņš turpināja: “Mega nedaudz uzspieda uz pirksta un uzklāja uz lūpām. Keitas seja savilkās grimasēs. Varbūt neliela stilu sadursme? Kaut kas, par ko mums drīz pēc tam vajadzēja pasmieties. Bet tas iespiedās atmiņā. ”

Harijs un Megana piedalās Pasaules garīgās veselības dienas pasākumā Ņujorkā

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.