Lielbritānijas karaliene Elizabete II

Atklāti vēl nedzirdēti fakti par karalieni Elizabeti II: princis Harijs atņēmis vienīgo, kas piederējis tikai viņai 23

Ziņu portāls “Daily Mail” vēsta, ka karaliene Elizabete II bija ļoti sašutusi pēc tam, kad princis Harijs un Megana Mārkla paziņoja, ka karaliene ir devusi savu svētību viņu meitas Lilibetas vārdam.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai tiešām tikai sakritība? Cilvēku uzmanības centrā nonācis kārtējais “Simpsonu” pareģojums 13
“Man par to, ka es daru savu darbu, neviens “tējas” naudu nemaksā!” Izvēršas asa diskusija par dzeramnaudas atstāšanu restorānos 79
Krimināls
Kalnciemā atrastās cilvēka mirstīgās atliekas, iespējams, atbilst Annas Jansones aprakstam 30
Lasīt citas ziņas

Karaliene saviem palīgiem teikusi: “Man nepieder pilis, man nepieder gleznas, vienīgais, kas man pieder, ir mans vārds. Un tagad viņi to ir paņēmuši,” “MailOnline” stāstīja kāds avots.

Strīds aktualizējies pēc Roberta Hārdmena karaliskās biogrāfijas “Charles III: New King, New Court. Inside Story” iznākšanas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Roberts Hārdmens sacīja, ka nelaiķa karalienes apkalpes loceklis atklāja, ka viņš tik dusmīgu karalieni nebija redzējis.

Viņu saniknojis prinča Harija un Meganas Mārklas publiskais paziņojums, ka viņi nebūtu izmantojuši karalienes privāto ģimenes segvārdu, ja viņa nebūtu piekritusi.

“BBC” karaliskais korespondents Džonijs Dimonds apgalvoja, ka karaliskai ģimenei tuvi avoti atklājuši, ka Harijs un Megana karalienei nekad nav jautājuši atļauju.

Karaliene Elizabete II pils balkonā Platīna jubilejas svinībās kopā ar savu ģimeni

Dimonds sacīja, ka avots apstrīdēja ziņas, ka Harijs un Megana pirms vārda paziņošanas ir runājuši ar karalieni, lai saņemtu viņas apstiprinājumu.

Taču Saseksas hercogu pārstāvis ātri noraidīja apgalvojumu, uzstājot, ka karaliene bija pirmā no ģimenes locekļiem, kuriem Harijs pavēstīja priecīgās ziņas par viņa ilgi gaidītās meitas piedzimšanu.

Viņš sacīja, ka viņu sarunas laikā “Harijs dalījās ar nodomu nosaukt meitu par Lilibetu. Ja viņa nebūtu to atbalstījusi, viņi šo vārdu nebūtu izmantojuši”.

Jaunajā biogrāfijā ir iekļautas jaunas karaliskā personāla, draugu un vecāko politiķu liecības. Karalienes vecākais darbinieks sers Edvards Jangs tajā aprakstījis viņas nāves brīdi. Tāpat biogrāfijā nosaukts patiesais iemesls, kāpēc princese Keita nedevās uz Balmorālu, lai apciemotu karalieni pirms viņas nāves.

Harijs, Megana, Ārčijs un Lilibeta - britu karaliskā ģimene
Karalienes Elizabetes II bēres
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.