Karikatūras

Ēriks Ošs. Kas tiem amerikāņiem nepatīk?

Gāzes varā

Eiropas Savienība nav apmierināta ar jaunākajām ASV sankcijām pret Krieviju. Izdevums “Politico” vēsta, ka ES komisāriem izplatītajā dokumentā tiek pausts Eiropas Komisijas (EK) priekšsēdētāja Žana Kloda Junkera satraukums par to, ka jaunās sankcijas varētu skart dažādus Eiropas projektus enerģētikas jomā, un īpaši gāzes vadu “Nord Stream 2”, ko Krievijas gāzes koncerns “Gazprom” īsteno kopā ar vairākiem Eiropas uzņēmumiem. Latvija ir starp tām 13 ES valstīm, kas iebilst pret šo gāzesvadu Baltijas jūras dzelmē, saucot to par ģeopolitisku, nevis ekonomisku projektu. Turpretī Vācija un vairākas citas valstis vēlas tā īstenošanu. Šo pozīciju aizstāv arī Ž. K. Junkers.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Vai dūmvadu var iztīrīt, kurinot apses malu, sāli vai kartupeļu mizas? Skursteņslauķis dalās ar vērtīgiem padomiem
Kokteilis
“Tādus kā tu no politikas piecu šāvienu attālumā jātur!” Ilze Viņķele publiski nopeļ Gati Eglīti
Veselam
Kas notiek ar jūsu organismu, ja katru dienu dzerat alu: izmaiņas, kuras uzreiz nepamanīsiet
“Kad gribas noparkoties tuvāk kasei, lai nav tik tālu jāiet” – auto Ķengaragā taranē “Rimi” sienu
Receptes
Kaut kas pavisam neierasts: siltā avokado un spinātu biezzupa
Veselam
Ir ielikti labi pamati, lai mēs kļūtu par nāciju ar šķībākajiem zobiem – Latvijā, iespējams, darbojas “ortodontu kartelis”
Kokteilis
“Ja tu būtu stāvoklī, es rūpētos pa tevi!” Magonei un viņas mīlniekam Edgaram radušās domstarpības svarīgā jautājumā…
“Tas, kas notika, nedrīkstēja notikt.” Rinkēvičs pirmo reizi publiski komentē trīs suņu slepkavību Bauskas pusē
Maskavā haoss un sprādzieni: Krieviju satricina “nezināmas izcelsmes dronu” uzbrukums
VIDEO. “Mūsu cilvēki ir vissvarīgākie.” Ukrainas gaisa desanta spēki izglābj civiliedzīvotājus no karadarbības zonas Doneckas apgabalā