Foto: SHUTTERSTOCK

Kartupeļu pankūkas pēc pagatavošanas kļūst melnas? Lūk, risinājums! 6

TV24 raidījumā “Šefpavārs. Uz līnijas” saņemts skatītājas zvans. Viņa pastāsta, ko darīt, lai kartupeļu pankūkas pēc pagatavošanas nekļūtu melnas.

Kokteilis
Astrologs nosauc labākos vīriešus pēc zodiaka zīmes: jebkura sieviete ar viņiem ir laimīga
Kokteilis
Piekrīti? Sievietēm ar īsiem matiem piemīt šīs 11 īpašās rakstura iezīmes
ES gatavo Orbānam reālu pļauku. Ungārijai būs jāatvadās no kā sev tik dārga un pierasta 5
Lasīt citas ziņas

Skatītāja stāsta, ka sarīvētos kartupeļus pamatīgi nospiež marlē, tad uzkarsē pienu un sajauc masu tajā, pieliek rīvētus sīpolus. Tad, cepot pankūkas, tās paliek zeltaini dzeltenas, bet ja to neizdara, sanāk tumšas.

Šefpavāre Ina Poliščenko, cepot kartupeļu pankūkas, sarīvē masu, to nespiež, bet aplej ar siltu pienu, jo tas mazliet kartupeli termiski apstrādā, tāpēc krāsa nemainās. Vēl var kartupeli apslacīt ar citrona sulu, viņa iesaka, tad rezultāts būs tieši tāds pats.

CITI ŠOBRĪD LASA

Raidījums tapis sadarbībā ar veikalu tīklu LaTS un uzņēmumiem Fissman Latvija un Gemoss!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.