Keysoff ir kopā ar jums Helovīnam: Oriģinālas, mūža licences Microsoft Office 2021 un Windows 10/11 tikai par 8 €! 2

Izveicīgi pircēji, iespējams, jau zina, ka Keysoff ir ļoti aizraujoša pārdošana, lai atzīmētu Helovīnu, kas pazīstama kā Helovīna super izpārdošana, kur jūs varat saņemt Microsoft Office 2021 Professional par 27,75 €. Microsoft Office 2021 Professional ir daudz jaunu savstarpēji saistītu lietojumprogrammu funkciju, kas ievērojami atvieglo darbu un vienlaikus palielina efektivitāti. Piemēram, paplašinātais tumšais režīms ietekmē optiku, bet vienlaikus rada labāku pārskatu par darbvirsmu, izmantojot vairākas programmas. Jūs priecāsieties, ka esat iegādājies Office 2021 Pro uz mūžu par tik zemu cenu atslēgu sadaļā. Vai tik zema cena joprojām ir ārpus budžeta? Tad tikai Office 2021 Pro 5PC var jūs apmierināt. Katra datora cena ir tikai 15,43 €. Informējiet draugus, lai pievienojas Keysoff, lai saņemtu izdevīgu piedāvājumu. Keysoff neaizmirst Mac lietotājus. Mac lietotāji ierobežotā laikā var iegūt drošu Microsoft Office 2021 Home and Business licenci Mac par 37,28 €. Vairāk pārsteigumu jūs varat iegūt, izlasot šādu informāciju.

Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Viens jūrā pazudušais ūdensmotociklists atrasts dzīvs. Otra meklēšana turpinās 45
Lasīt citas ziņas

62% off uz Genuine MS Office (Atlaides kods: SM62)

CITI ŠOBRĪD LASA

Windows 10 operētājsistēma nodrošina darba brīvību, sniedzot piekļuvi iespaidīgai oficiālo un neoficiālo rīku bibliotēkai. Operētājsistēmas profesionālā versija piedāvā attīstītāku aizsardzību, uz uzņēmējdarbību orientētas funkcijas, piemēram, virtuālo mašīnu izveidi, ierīces attālinātas vadības veidus un daudz ko citu.

50% atlaide Windows OS (Atlaides kods: SM50)

62% PIE vairāk biroja un komplektiemAtlaides kods: SM62

Ja jums ir nepieciešama vēl cita datorinstrumentu programmatūra, Keysoff ir arī jums! Piemēram, Keysoff var iegādāties rīkus un programmatūru sistēmas tīrīšanai, failu saspiešanai, attēlu rediģēšanai, sistēmas optimizācijai, produktivitātes birojam un pretvīrusu aizsardzībai.

Keysoff ciena katru klientu un cenšas sniegt klientiem vislielāko labumu. Keysoff neizmantos jūsu uzticību! Iegādājoties mūža un lētu programmatūru par Keysoff, jūs 2023. gadā pieņemsiet gudru lēmumu. Keysoff sasniedz 4,9 punktus no 5 Trustpilot vietnē, kas nozīmē, ka Keysoff augstas kvalitātes pakalpojumi ir apmierinājuši daudzus klientus. Katram Keysoff produktam ir detalizēta lapa. Darbinieki ir sagatavojuši jums detalizētu informāciju par produktu, tostarp par saderīgiem datoriem, produkta funkcijām, sistēmas prasībām, lejupielādes iespējām utt. Pirms pirkšanas varat detalizēti izlasīt atbilstoši savām vajadzībām! Pēc apmaksas dažu minūšu laikā pa e-pastu saņemsiet kodu, ko varēsiet izmantot savā kontā. Lai nepalaistu pastu garām, lūdzu, pārbaudiet arī surogātpasta vai nevēlamās vēstules mapi! Ja jums ir kādi jautājumi, nekautrējieties teikt Keysoff 7/24 profesionālai klientu apkalpošanas komandai, kas atrisinās jūsu problēmas zibens ātrumā.

Reklāma
Reklāma

(Sazinieties ar Keysoff: [email protected]).

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.