Oskars Ķibermanis (pa kreisi) un Matīss Miknis.

Ķibermanis atkal stumj kamanas, izcīnot piekto vietu PK posmā 0

Latvijas bobsleja divnieku ekipāža Oskars Ķibermanis/Matīss Miknis sestdien Kēnigszē trasē, Vācijā, Pasaules kausa sestā posma sacensībās ierindojās piektajā vietā, bet Ralfs Bērziņš/Dāvis Spriņģis ieņēma 15.vietu.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 4
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85

No goda pjedestāla Ķibermanis/Miknis atpalika par 0,13 sekundēm.

Pirms divām nedēlām Laplaņas trasē Ķibermanis sastiepa kājas muskuli, tāpēc pirms nedēļas Īglsā viņš startā kamanas nestūma, uzreiz sēžoties pie to vadīšanas. Lai gan tika prognozēts, ka traumas dēļ Oskaram nav vēlams veikt starta ieskrējienu aptuveni mēnesi, viņš pie stumšanas ir atgriezies jau pēc divām nedēļām.

Pirmajā braucienā Ķibermanim un Miknim ar sesto numuru izdevās izdevās izcīnīt sesto vietu, no līderiem vāciešiem Frančesko Frīdriha un Torstena Margisa atpaliekot 0,39 sekundes. Otra Latvijas ekipāža Bērziņš/Spriņģis startēja piecpadsmitie un ieņēma 13.vietu 0,66 sekundes aiz vāciešiem.

Otrajā braucienā Ķibermanis teicami nobrauca, startā vēl ātrāk iestumjot bobu, un pēc ceturtā laika braucienā pakāpās par vienu vietu uz augšu, no uzvarētāja vācieša Frančesko Frīdriha ekipāžas summā atpaliekot par 0,66 sekundēm.

Bērziņš ar Spriņģi otrajā braucienā ierindojās 14.vietā, bet summā atkāpās uz 15.vietu 1,26 sekundes aiz uzvarētājiem.

Otro vietu ieņēma Kēnigszē trasē vienmēr labi braucošā kanādieša Džastina Kripsa ekipāža, kas Frīdriham zaudēja 0,51 sekundi, bet trešie bija vācieši ar pilotu Niko Valteru, kas kanādiešiem piekāpās 0,02 sekundes.

Svētdien Kēnigszē trasē notiks sacensības četriniekiem.

Sezonas turpinājumā februāra ievadā būs posms Sanktmoricā, bet mēneša vidū ledusrenes sportisti cīnīsies Siguldā, kur dalīs arī Eiropas čempionāta medaļas četrās disciplīnās, izņemot bobsleja četriniekus, kuri par Vecā kontinenta godalgām cīnījās Vinterbergā. Sezona noslēgsies februāra beigās/marta sākumā ar pasaules čempionātu Altenbergā.