Foto: Paula Čurkste/LETA

Klementjevs: Iekšlietu ministres demisija ir muļķīgs lēmums, kā vietā būtu jādomā par gatavošanos apkures sezonai 0

Iekšlietu ministres Marijas Golubevas (AP) atkāpšanās no iekšlietu ministres amata ir muļķīgs lēmums, un tā vietā valdībai būtu bijis jādomā par gatavošanos nākamai apkures sezonai, šādu uzskatu aģentūrai LETA pauda partijas “Saskaņa” (S) deputāts Andrejs Klementjevs.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 164
Lasīt citas ziņas

Viņaprāt, patlaban deputātu galvenais uzdevums ir sagatavot nākamai Saeimas tādu sociālekonomisko likumdošanas bāzi, lai būtu vieglāk gaidāmajā apkures sezonā. Viņaprāt, ministru gāšana no amata pirms vēlēšanām ir politiski manevri, kas kaitēs sagatavošanai ziemas periodam, nodrošinot atbalstu maznodrošinātajām personām,

“Nav politiski pareizi pieprasīt ministres demisiju, un ceturtdien, kad par to tika vākti paraksti, no “Saskaņas” neviens neparakstījās, jo neuzskatījām, ka būtu īstais laiks gāzt. Valdība nodarbojas ar muļķībām tā vietā, lai gatavotu sabiedrību ziemai,” uzskata Klementjevs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt Saeimas deputāts Jānis Urbanovičs (S) uzskata, ka Golubevu piespieda pakļauties Nacionālās apvienības prasībai atkāpties no amata. Viņš ironizējot apsveic Nacionālo apvienību (NA) par to, ka “viņi ar nelielu deputātu skaitu ir ieguvuši absolūtu varu Latvijā”.

Kā ziņots, Golubeva nolēmusi demisionēt, pirmdien žurnālistiem paziņoja ministre.

Politiķe šodien esot uzzinājusi, ka, nesagaidot Iekšlietu ministrijas analītisko ziņojumu par iekšlietu dienestu darbu 9. un 10.maijā, premjers ir pakļāvies NA spiedieniem un nav vairs gatavs atbalstīt viņas darbu. Šādos apstākļos viņa ir nolēmusi atgriezties kā deputāte Saeimā.

Tāpat viņa informēja, ka patlaban notiek sarunas par tālāko koalīcijas darbu, taču viņa nedomā, ka apvienība “Attīstībai/Par!” (AP) tagad pieprasīs NA ministru demisiju, lai “apmierinātu atriebības kāri”.

Tikmēr Latvijas Televīzija vēstīja, ka Kariņš brīdinājis koalīcijas partnerus, ka, līdz ar Golubevas demisiju amats valdībā būs jāpamet arī ekonomikas ministram Vitenbergam.

Pašlaik koalīcijas partneriem esot dots laiks, lai izlemtu, vai šādos apstākļos tie ir gatavi turpināt darbu valdības koalīcijā.

SAISTĪTIE RAKSTI