Kokteilis
Apbrīno

Kļuvis zināms, ko princis Harijs mīļotajai Meganai uzdāvināja dzimšanas dienā0

Foto: EMPICS/ SCANPIX/ LETA

4.augustā prinča Harija mīļotā sieva Megana Mārkla nosvinēja savu 39. dzimšanas dienu. Viņas svinības esot bijušas ļoti klusas un ticis svinēts Beverlihilzas mājoklī kopā ar ģimeni un tuvākajiem draugiem. Tomēr daži no šiem draugiem tomēr žurnālistiem izpļāpājušies, kādu dāvanu mīļotajai Harijs sagādājis dzimšanas dienā.

Īpašākais svinībās esot bijis tas, ka pagatavotos ēdienus – uzkodas, pamatēdienu un saldo bija gatavojis pats princis Harijs. Pēc šķiršanās no britu karaliskās ģimenes un apkalpojošā personāla, kurā bija arī profesionāli pavāri, princis esot sācis krietni labāk gatavot un daudz laika pavadīt virtuvē.

Viņš Meganai esot uzdāvinājis milzīgu šokolādes torti un mājokli izgreznojis ar baloniem. Viņš esot ļoti vēlējies, lai viņa būtu patīkami pārsteigta. Un pārsteigums patiešām izdevies!

Dāvana, ko viņš pasniedza mīļotajai dzimšanas dienā ir vēl īpašāka – viņš uzdāvināja kaklarotu, kuras dizaina autors, kā izrādās, esot viņš pats. Ar gatavu skici viņš devies pie juveliera, kur meistars izgatavojis īpašo dāvanu.

Saistītie raksti

Ģimenes draugi pastāstījuši, ka šogad Megana neesot plānojusi rīkot lielu ballīti, taču nākošgad, kad hercogiene svinēs 40.jubileju, viņa vēloties sarīkot iespaidīgu un ļoti smalku balli, par kuru rakstīšot visi pasaules mediji un pat rādīšot TV ziņas.

Megana Mārkla, princis Harijs, princis Viljams un Keita Midltone apmeklē Piemiņas pasākumu

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.