Dita Traidās
Dita Traidās
Foto – Karīna Miezāja

KNAB sodījis Valsts izglītības attīstības aģentūras direktori Traidās 6

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sodījis Valsts izglītības attīstības aģentūras direktori Ditu Traidās par likumpārkāpumu ar valsts piešķirto degvielas karti, liecina paziņojums KNAB mājaslapā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Melnā svītra ir aiz muguras: šīs zodiaka zīmes septembra beigās beidzot spēs atvadīties no problēmām
Gadsimtiem rūpīgi glabāts noslēpums: ko par tevi atklāj tava dzimšanas mēneša akmens
Eksperti brīdina par jaunas katastrofas tuvošanos: 90 procenti cilvēces var iet bojā
Lasīt citas ziņas

Traidās, nododot dienesta vajadzībām izsniegto degvielas karti savam radiniekam, lai viņš 2020.gada 28.augustā ar minēto karti veiktu apmaksu par degvielas uzpildi Traidās personīgajā transportlīdzeklī, un izpaužot izsniegtās kartes individuālo PIN kodu, ir nonākusi valsts amatpersonas funkcijas interešu konflikta situācijā, norāda KNAB.

Lēmumu par amatpersonas sodīšanu KNAB pieņēmis jūnija beigās. Traidās piemērots 240 eiro sods.

CITI ŠOBRĪD LASA

Traidās aģentūrai LETA norādīja, ka viņa respektē KNAB lēmumu un sodu ir samaksājusi. Tāpat viņa uzsvēra, ka tas bija ar darba pienākumiem saistīts brauciens uz Liepāju un degvielas izmaksas 62 eiro apmērā tika atmaksātas no personīgajiem līdzekļiem, uzrakstot attiecīgu iesniegumu uzreiz pēc atgriešanās no brauciena.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.