VIDEO. Ko darīt ar pieminekli Pārdaugavā? Igora Rajeva viedoklis 0

Ko darīt ar pieminekli Pārdaugavā? Vairāki TV24 skatītāji vēlas dzirdēt militārā analītiķa, NBS rezerves pulkveža Igora Rajeva viedokli.

TV24
Eksperts brīdina: Tā ir situācija, no kuras mēs neizvairīsimies. Latvijā, iespējams, sāks dedzināt atkritumus
TV24
“ASV stratēģija izskatās pēc kara pieteikuma Eiropas Savienībai.” Britu eksperts par iespējamiem Trampa rīcības riskiem
Kokteilis
Ātrs psiholoģiskais tests: kura no virvēm, jūsuprāt, ir visgarākā? 5
Lasīt citas ziņas

Viņaprāt, par šo jautājumu vajadzētu veikt referendumu, lai viss būtu likumīgi.

Rajevs to salīdzina to ar savulaik veikto referendumu par valsts valodu. “Toreiz tika pieņemts pareizs lēmums – tāds, kādam tam bija jābūt,” akcentēja NBS rezerves pulkvedis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš ir pārliecināts, ka arī pieminekļa Pārdaugavā gadījumā, tiktu pieņemts līdzīgs lēmums.

“Mēs redzam, ka absolūtais vairākums valsts iedzīvotāju uzskata, ka šo pieminekli ir jānoņem,” uzsvēra militārais eksperts.

Viņš atgādina, ka vienmēr ir teicis, ka tas ir mūsu uzvaras laukums, tā ir mūsu uzvaras vieta mūsu neatkarības kaujās, un mums tā ir jāatjauno tāda, kāda tā bija ieplānota, lai mēs varētu tur svinēt 18. novembri un uzvaru pār Bermonta karaspēku.

Jau tika ziņots, ka Rīgas dome piektdien ārkārtas sēdē nolēma demontēt padomju pieminekli Pārdaugavā.

SAISTĪTIE RAKSTI