Kokteilis
Apbrīno

Komponists Mārtiņš Brauns krīzes dēļ “uz nerviem”: viņš zaudē savaldību un rupji “pasūta” mūziķi Ingu Baušķenieku0


Mārtiņš Brauns.
Mārtiņš Brauns.
Foto: Jānis Deinats

Komponists Mārtiņš Brauns, šķiet, radītās Covid-19 krīzes ietekmē zaudējis savaldību, it īpaši, ja runa ir par komunikāciju sociālajās vietnēs.

Iepriekš Mārtiņš Brauns, kurš ir pazīstams un tautā mīlēts komponists, kā arī Autortiesību un komunicēšanās konsultāciju aģentūras/ Latvijas Autoru apvienības (AKKA/ LAA) padomes loceklis iepriekš jau bija vēstījis, ka autoriem tiks piešķirta īpaša stipendija, tomēr tāpat norādījis, ka “laika ir maz un visiem, protams, nepietiks.”

Vakardien, komponists sociālajā vietnē Facebook.com publicēja ierakstu, kurā mudināja ieiet AKKA/ LAA mājas lapā, lai uzzinātu precīzāk, jo laiks esot maz – līdz 15.maijam jāiesniedz īss pieteikums, kā arī esot vēlams neliels demo – skice, fragments vai foto. “Tikai lūdzu ātrāk, lai varam izskatīt,” – viņš rakstīja.

Pašmāju mūziķis Ingus Baušķenieks pie šī ieraksta komentāros jautāja, ka viņam neesot skaidrs, no kurienes šajā Stipendiju fondā ienāk nauda? Vai neesot tā, ka gadījumā arī no viņa paša “kabatas”, tāpat viņš arī norādīja, ka diez vai rakstīs pieteikumu.

Mūziķis Ingus Baušķenieks.
Foto: Edijs Pālens/ LETA

Saistītie raksti

Uz šādu komentāru komponists atbildēja īsi un kodīgi, kas liek domāt par to, ka Brauna kunga emocionālo pašsajūtu ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā krīze, kas, protams, ļoti lielā mērā skar arī kultūras jomu un ir atstājusi sekas uz komponista izteikšanās manierēm. Zināms, ka līdz šim Mārtiņš Brauns komunicējis pieklājīgi un šādas “vaļības” nav atļāvies.

Foto: ekrānuzņēmums no Facebook.com

Tiesa, trešdienas rītā komponists Mārtiņš Brauns šo ierakstu no sava Facebook.com profila, izdzēsa.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

IK
Ilze Kalve
Pasaulē
“Ir jābūt gataviem arī mazāk labvēlīgai situācijas attīstībai.” Vēstniece nosauc visbūtiskāko šībrīža aicinājumu Latvijas pilsoņiem, kuri dzīvo Lielbritānijā
1 stunda
IB
Ilona Brūvere
Kultūra
Leimaņu dzimtas sāga trijās paaudzēs. Stāsta Jānis Streičs
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Nākamnedēļ laikapstākļi mainīsies. Vai karstums vēl atgriezīsies? Sinoptiķu prognoze
23 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Naktī notikusi traģēdija Aizputes novadā: vīrietis nokritis no motocikla un gājis bojā notikuma vietā
1 stunda
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
“Man pārsvarā ir vienalga, ko cilvēki par mani domā!” Māksliniece Anna Heinrihsone par apaļo jubileju, izstādēm un piedzīvoto Parīzē
Intervija 54 minūtes