Princese Šarlote un princis Džordžs savā pirmajā skolas dienā 2019.gadā.
Princese Šarlote un princis Džordžs savā pirmajā skolas dienā 2019.gadā.
Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA

Koronavīrusa izplatība skārusi arī sešgadīgo princi Džordžu un četrgadīgo princesi Šarloti 0

Kļuvis zināms, ka elitārajā mācību iestādē “Thoma’s Battersea” Londonā, kurā mācās arī Kembridžas hercogu vecākie bērni – sešgadīgais princis Džordžs un četrus gadus vecā princese Šarlote, ir pārtrauktas mācības klātienē. Šādu lēmumu pieņēmusi privātskolas vadība pēc tam, kad koronavīrusa izplatība tika fiksēta arī Lielbritānijā, turklāt daži bērni, kas mācās privātskolā, sākuši sūdzēties par sliktu pašsajūtu.

Reklāma
Reklāma
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka 20
Dārgāk nekā Šveicē, Vācijā vai Dānijā. Vietnē, kas analizē dzīves dārdzību, norādīts, ka Latvijā komunālie pakalpojumi ir otrie dārgākie pasaulē
Kokteilis
“Tā ir visprastākā lielummānija un cinisms!” Grupas “Līvi” dibinātājs beidzot skaļi paudis savu viedokli par grupas pašreizējām darbībām
Lasīt citas ziņas

Zināms, ka četri bērni, kas apmeklē mācības šajā skolā, ir ievietoti karantīnā pēc tam, kad kopā ar vecākiem bijuši atpūtas braucienā Itālijā, kur, kā zināms, konstatēts koronavīrusa straujš uzliesmojums. Konkrētie skolnieki izolēti uz divām nedēļām, bet mācības skolā, klātienē, šobrīd vēl nenotiek.

Princese Šarlote šodien sākusi apmeklēt skolu.
Foto: PA IMAGES/ SCANPIX/ LETA
CITI ŠOBRĪD LASA

Privātskolas vadība šo lēmumu komentējusi šādi: “Tāpat kā visās skolās, mēs ļoti nopietni izturamies pret potenciālajiem riskiem, kas saistīti ar bērnu veselību. Ar šādu mērķi mēs esam rīkojušies, ievērojot visus ieteikumus un instrukcijas, kā jārīkojas tieši šādos gadījumos. Šis lēmums ir profilakses pasākums,” – medijiem teicis skolas pārstāvis.

Lielbritānijā daudzi vecāki šobrīd izšķīrušies par labu mājapmācībai. Šim piemēram sekojuši arī princis Viljams un Keita Midltone, izolējot princi Džordžu un princesi Šarloti no apkārtējās sabiedrības. Šobrīd Kembridžas hercogi nav komentējuši, cik ilgi abu vecākie bērni neapmeklēs mācības klātienē, taču zināms, ka paši turpina aktīvi piedalīties karalisko pienākumu izpildē un tiekas ar dažādiem cilvēkiem un organizācijām.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.LV Aptauja

Vai, jūsuprāt, mācību iestādēm Latvijā vajadzētu pieņemt tādu pat lēmumu - slēgt mācību iestādes un mācības turpināt mājapmācības režīmā?

  • Jā, tas būtu pareizs lēmums
  • Nē, tas nebūtu pareizs lēmums
  • Grūti atbildēt
  • Man nav viedokļa
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.