Kredītu par miljardu mazāk
 0

Rezidentu finanšu iestādēm, nefinanšu sabiedrībām un mājsaimniecībām banku izsniegto kredītu atlikums 2011. gada beigās bija 11,369 miljardi latu, kas ir par 8,3% jeb 1,03 miljardiem latu mazāk nekā 2010. gada beigās, informē Latvijas Banka.

Reklāma
Reklāma

 

Kokteilis
Lauvas ir lepni, Dvīņi – aizmāršīgi: kā kura zodiaka zīme audzina savus bērnus
Šī prece pazudīs no “Rimi” plauktiem! Tirdzniecības tīkls ievieš jaunu biznesa stratēģiju – kas vēl tiks izņemts no sortimenta?
“Lai krievi sēž, skatās un trīc, šie ir ievadvārdi!” Ukraina strauji iegūst “muskuļu masu” ballistikā
Lasīt citas ziņas

Savukārt mēneša laikā – salīdzinājumā ar novembra beigām – rezidentu finanšu iestādēm, nefinanšu sabiedrībām un mājsaimniecībām izsniegto kredītu atlikums samazinājies par 2,3% jeb 264,8 miljoniem latu, kas ir straujākais kritums viena mēneša laikā kopš 2007. gada augusta.

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.