Melnos apģērbos tērpti aktīvisti, kas sevi piesaka kā “Putina komandu”,  ar jauno kara simbolu uz krūtīm agresīvi aicina krievu karavīrus “pabeigt iesākto”.
Melnos apģērbos tērpti aktīvisti, kas sevi piesaka kā “Putina komandu”, ar jauno kara simbolu uz krūtīm agresīvi aicina krievu karavīrus “pabeigt iesākto”.
Ekrānuzņēmums no TikTok

“Krieviem ir spēcīga ģenētiska kļūme, viņi ir daudzgadīgas negatīvās selekcijas rezultāts,” uzskata Dmitrijs Gordons 0

Dīvaini, ka Krievija savām darbībām spēj izdomāt tikai vienu attaisnojumu – nacisms. Tas viņiem liek uzbrukt un domāt par to. Šis nacisms vai fašisms – kāpēc tas ir tik dzīvs viņos? It kā Otrais Pasaules karš nebūtu beidzies. Viņi vēlas Kijivā atrast Hitlera bunkuru? Kas tā par apziņu, kas viņus vada?

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
TV24
“Ar šo gājienu viņi iešāva sev kājā!” Amerikā bijušais čekas aģents citējis Rajevu savā raidījumā 122
Ķīnieši ir sašutuši, jo Putina sabiedrotais sola “pakļaut” Krievijas kaimiņus
Lasīt citas ziņas

„Es uzskatu, ka krieviem ir spēcīga ģenētiska kļūme. Tas ir daudzgadīgas negatīvās selekcijas rezultāts,” TV24 raidījumā “Kārtības rullis” komentāru sniedz Dmitrijs Gordons, Ukrainas mediju vides vadošais žurnālists.

Viņam esot sava teorija, kas sākas ar 1917. gada oktobra apvērsumu.

CITI ŠOBRĪD LASA
Bija tādi vēstures brīži, kad mira miljoniem labāko cilvēku.

Pirmkārt, tas bija pilsoņu karš, kurā aizgāja miljoni. Tur bija arī aristokrāti, inteliģences pārstāvji, pēc tam „Golodamors” jeb bada nāve. Pašās auglīgākajās Eiropas zemēs bada dēļ gāja bojā 10 miljoni cilvēku.

„Tālāk 1937. -1939. gads, Staļina represijas. Tad Otrais Pasaules karš – atkal desmitiem miljoni bojā gājušo un kas mira pirmie – labākie, vienmēr tā ir bijis. Turpinājās pēckara represijas un tas viss tika papildināts ar labāko prātu aizplūšanu uz ārzemēm. Miljoni aizbrauca no Krievijas, sapuva nometnēs.

Labākos cilvēkus metodiski, plānveidā un mērķtiecīgi iznīcināja. Palika sliktākie, vairojās un tā rezultātā fašisms ir Krievijā vēl šodien.

„Jums bija vieglāk, jo jūs bijāt spiesti šajā kloākā integrēties 1940. gadā. Jums tas bija jāpiedzīvo tika 50 gadus.

Jums palika Rietumu kultūra un pašcieņa, palika tas, ko gadsimtiem pavairojāt sevī. Nevis tas, ko ar jums, baltiešu tautām darīja.

Izsūtīja visus labākos, neapmierinātākos, nelokāmos cilvēkus, pārējie aizbrauca paši. Bet jūs saglabājāties. Krievu tauta, kā redzam, gāja degradācijas ceļu. Tas beidzās ar to, ka viņi savām sievām mājās sūta veļas mašīnas un apakšbikses,” Ukrainas mediju vides vadošais žurnālists norāda.

SAISTĪTIE RAKSTI