Foto: 101daysoforganization.org

Laba tīrīšanas metode netīriem logu rāmjiem 0

Logu rāmji un ailes ar laiku kļūst netīras. Tās iztīrīt nav nemaz tik viegli, jo netīrumi sagājuši rievās un stūros. Tomēr ir svarīgi šīs vietas laiku pa laikam cītīgi iztīrīt, lai novērstu, ka pie loga sakrājušies netīrumi pamazām nonāk jūsu mājoklī. Piedāvājam padomu, kas palīdzēs viegli un efektīvi iztīrīt loga rāmi.

Reklāma
Reklāma

Vajadzēs

Dzeramo sodu

Etiķi

Trauku mazgāšanas līdzekli

Ūdeni

Vecu zobu suki

Papīra dvieli

Mitru drānu vai lupatiņu

Smidzināšanas pudeli jeb pulverizatoru

Tīrīšanas gaita

“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
“Jūs aizbraucāt, bet kaut ko šeit uz ēdamgalda aizmirsāt!” – kempingā paviesojušies “sivēni”? 78
Lasīt citas ziņas

Uzkaisiet sodu uz loga rāmja malas un pārliecinieties, ka tā nokļūst arī stūros un visās rieviņās. Uzpildiet smidzināšanas pudeli ar ūdens etiķa šķīdumu(attiecība 1:1), kam pievienoti daži pilieni trauku mazgājamā līdzekļa.

Kārtīgi sakratiet sagatavoto šķidrumu. Izsmidziniet to uz loga rāmja visās vietās, kuras apkaisījāt ar sodu. Viegli paberziet loga rāmi ar zobu suku, īpašu rūpību pievēršot stūrīšiem un maliņām.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc tam saslaukiet liekos netīrumus ar papīra dvieli, un noslaukiet atlikušos sīkos traipus ar mitru lupatiņu. Logu rāmis ir tīrs!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.