Latvijā
Politika

Labklājības ministre Petraviča izvēlējusies padomnieci komunikācijas jautājumos0


Ramona Petraviča.
Ramona Petraviča.
Foto: Paula Čurkste/LETA

Par labklājība ministres Ramonas Petravičas (KPV LV) padomnieci komunikāciju jautājumos kļuvusi Liesma Kalve, aģentūra LETA uzzināja Labklājības ministrijā.

Kopš 2013.gada Kalve bijusi sabiedrisko attiecību speciālists reklāmas uzņēmumā SIA “Hansa Media”, kur viņa strādājusi sešus gadus, liecina sociālajā tīklā “Linkedin” viņas sniegtā informācija.

Pirms tam, no 2006. līdz 2010.gadam, Kalve bija nu jau likvidētā Izglītības un zinātnes ministrijas lietišķo sporta veidu centra “Kleisti” direktore. Šajā amatā viņa nodrošinājusi un organizējusi mācību un treniņu procesu modernās pieccīņas, jāšanas, BMX riteņbraukšanas un burāšanas sporta veidos, arī organizējusi Latvijas un starptautiska mēroga sacensības.

Šajā laikā Kalve bija arī uzņēmuma SIA “Lateast” projektu vadītāja, un šajā amatā viņa izstrādājusi un realizējusi projektu Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējuma piesaistei, kā arī vadīja un realizēja ražošanas iekārtu modernizācijas projektu.

No 2001. līdz 2006.gadam Kalve bija Finanšu ministrijas Komunikāciju departamenta vecākā referente. Pildot šī amata pienākumus, Kalve izstrādājusi un realizējusi informatīvās kampaņas par Eiropas Savienības struktūrfondu ieviešanu.

Kalve strādājusi arī Valsts ieņēmumu dienestā, kur no 1996. līdz 2001.gadam bijusi Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja un preses sekretāre.
Viņa tur esot izstrādājusi komunikācijas kampaņu skolēniem un studējošai jaunatnei “Kur paliek mana nauda?”, informatīvos materiālus par muitas un nodokļu tematiku, vienotu kārtību nodokļu maksātāju informēšanai, kā arī krīzes komunikācijas plānu un ilgtermiņa komunikācijas plānu Muitas pārvaldei.

No 1993.gada līdz 1996.gadam Kalve bijusi Valsts Reformu ministrijas Civildienesta pārvaldes Atestācijas daļas vadītāja. Šajā amatā viņa izstrādāja valsts pārvaldes ierēdņu kandidātu atestācijas normatīvos aktus un metodiku, tāpat viņa vadījusi darba grupas, kā arī veikusi virkni citu pienākumu.

Saistītie raksti

Kalvei ir divi Latvijas Universitātē iegūti maģistra grādi. Pirmo viņa ieguva 1989.gadā filoloģijā, bet otru – 2009.gadā jurisprudencē.

Patlaban ministres birojā strādā Petravičas parlamentārais sekretārs Roberts Spručs (KPV LV) un Kalve.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Latvijā
Pusaudzis nozog mašīnu, lai aizvestu mājās mīļoto, vēlāk par 150 eiro pārdod draugam
6 stundas
LL
Lilija Limane
Latvijā
Grāmatrūpniecības darbinieku streiks. Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem – 1920. gada 6. jūlijā
8 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Pētnieks: Ārpus Latvijas dzīvojošo tautiešu skaits varētu būt aptuveni pusmiljons cilvēku
Intervija 9 stundas

Lasītākie

VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Tramps turpina šķelt ASV jeb svētki skarbo runu ēnā
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Veste varēja izglābt dzīvību. Kā atpūtnieku laivu brauciens pārvērtās ļaunākajā murgā
49 minūtes
AK
Aija Kaukule
Kultūra
Sēdvietu plānošana šobrīd atgādina “kuģu šaušanu”! Saruna ar Liepājas teātra direktoru Herbertu Laukšteinu
5 stundas
LE
LETA
Latvijā
Lūdz laiku, lai spētu izvērtēt “Marsa parka” atbilstību Valsts aizsargājamo kultūras pieminekļa statusam
3 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Kā Rīgas pašvaldības policisti izglāba bišu saimi
4 stundas