Laikraksts: Gulbenē sievieti dzīvu aizved uz morgu 12

Gulbenes morgā apbedīšanas biroja darbinieki īsi pirms kādas aizgājējas ievietošanas saldētavā atklājuši, ka sieviete ir dzīva, piektdien vēsta laikraksts “Dzirkstele”.

Reklāma
Reklāma
7 lietas, ko nedrīkst ņemt mājās, ja esi tās atradis: tās sola biedējošas nelaimes un lāstus 4
“Šodien Rīgas 1. slimnīcā man divas krievietes krieviski uzbrēca. Kad tas beigsies?” pacients neapmierināts 101
RAKSTA REDAKTORS
Ja nopirki “SuperBingo”, tava kredītvēsture jau ir sabojāta… Nevainīga nodarbe, kas patiesībā var izbojāt dzīvi
Lasīt citas ziņas

Notikušā apstākļus skaidro Valsts policija.

Kā vēsta laikraksts, 10.jūlijā apbedīšanas firmas “Ritums” darbiniekus izsaukuši kādas it kā mūžībā aizgājušas 68 gadu vecas sievietes tuvinieki. Patiesībā kundze visu dienu mājās bija gulējusi ciešā miegā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Izsauktajiem apbedīšanas uzņēmuma darbiniekiem, atverot maisu pirms sievietes likšanas saldētavā, licies, ka kundze mirkšķina acis un ka ķermenis ir silts. Šokētie darbinieki sazinājušies ar Gulbenes slimnīcas dežūrārsti, kas savukārt izsaukusi Neatliekamo medicīnisko palīdzību.

Kundze nogādāta Balvu slimnīcā, no kurienes izrakstīta 17.jūlijā, un meitas pavadībā devusies mājās.

SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” izpilddirektore Ināra Ņikuļina laikrakstam situāciju skaidro ar to, ka, konstatējot it kā nāves faktu, uz mājām nav izsaukts ne ģimenes ārsts, ne “ātrā palīdzība”, ne policija.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.