Kā pareizi jāraksta šī akmeņu krāvuma nosaukums, prāto Arno Jundze, stāvot četru tūkstošu gadu senās Stounhendžas vējos.
Kā pareizi jāraksta šī akmeņu krāvuma nosaukums, prāto Arno Jundze, stāvot četru tūkstošu gadu senās Stounhendžas vējos.
Foto: no Arno Jundzes krājuma

Latviešu rakstnieks Arno Jundze “iestrēdzis” Krētā un netiek mājās: Bērni raud, kundzes gados nervozē! 6

Rakstnieks, kultūras žurnālists Arno Jundze pirms kāda laika bija devies ceļojumā uz Krētu un kā pats norāda – laikā, kad izlēmis turp doties, Krēta bijusi “baltajā sarakstā” un nekas nav liecinājis par to, ka atkļūšana mājās varētu sagādāt kādas problēmas. Tomēr tagad viss izvērsies citādi.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
Veselam
“Ēdiens nav tā lielākā nelaime!” Danilāns atklāj patiesību par kuņģa čūlu 22
Lasīt citas ziņas

Arno sociālajos tīklos jau vakardien rakstīja: “Sākas zoodārzs. Krētas lidosta. Lidmašīnas nav!”. Savukārt šodien viņš publicēja foto no Krētas lidostas ar piebildi “Cienījamo #novatoursceļojumi. Cilvēki pacietīgi gaida transfēru. Bērni raud, kundzes gados nervozē”.

Jāpiebilst, ka pie abiem rakstnieka ierakstiem sociālajās vietnēs bija lasāmi dažādi komentāri – gan labvēlīgi noskaņoti, gan – ne pārāk. Piemēram, aktieris Gundars Āboliņš rakstīja: “Būs! Kaut kad! Atbrīvojies un centies gūt baudu!”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Citi rakstnieka draugi un paziņas rakstīja: “Cilvēkiem ieteica atturēties no braucieniem, daži cilvēki saprata… bet daži zvēri nesaprata…”, “Čillo tur līdz septembrim, mierīgi!”, “Baudi Krētu! Lieliska vieta, kur iesprūst”, “Kāpēc vispār no Latvijas vasarā kaut kur jālido”, “Ceļojam un gaidām pārsteigumus”, “Bija sagaidāms, jo, piemēram, airBaltic savā mājaslapā skaidri un gaiši raksta –
mēs sekojam līdzi jaunākajām Latvijas Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) rekomendācijām un atceļam lidojumus uz valstīm, kurās pēdējo 14 dienu kumulatīvais Covid-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotājiem ir virs 25.”

LA.LV Aptauja

Kā tev šķiet, vai šobrīd vajadzētu ceļot uz ārvalstīm?

  • Noteikti, ka nē
  • Jā, kāpēc ne?
  • Man grūti atbildēt uz šo jautājumu

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.