Foto-Shutterstock

Latvijā dienas laikā sadegušas četras vieglās automašīnas 0

Ugunsgrēkos Latvijā vakar sadegušas četras vieglās automašīnas, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Reklāma
Reklāma
“Šoreiz cieta mana mamma, bet rīt varbūt jau kāds cits.” Sieviete brīdina par nepatīkamu incidentu saistībā ar veikalu “Maxima”
Pēc sadursmes bērns vēl bija dzīvs, taču garām braucoša automašīna viņu nāvējoši notrieca – Latgalē notikusi smaga avārija
Rosļikovs iecerējis sūdzēties par attieksmi pret krieviem Latvijā, taču krievvalodīgo reakcija uz šo nodomu viņam liek pamatīgi vilties
Lasīt citas ziņas

Vakar Rīgā, Riekstu ielā, sadegušas divas vieglās automašīnas, savukārt otrā Rīgas malā – Ozolu ielā – viena vieglā automašīna. Vēl viens spēkrats sadedzis Ķekavas novada Baložos.

Kopumā ugunsdzēsēji vakar dzēsuši deviņus ugunsgrēkus, kuros cieta viens cilvēks. Vakar ap plkst.16.30 Jēkabpilī, kādas piecstāvu mājas otrā stāva dzīvoklī, uz plīts piededzināts ēdiens. Negadījumā ar dūmiem saindējies kāds 68 gadus vecs vīrietis, kurš nogādāts slimnīcā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt 16 reizes glābēji devušies izsaukumos uz glābšanas darbiem. Kocēnu novadā glābēju palīdzība bija nepieciešama, lai no grāvī iebraukušas un apgāzušās automašīnas atbrīvotu divus vīriešus.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.