Viļņas Gand Prix pjedestāls dāmu konkurencē no kreisās Iveta Tīle, Agnese Caune un Maira Sprukule.

Latvijas dāmas šaušanas sportā iekaro visu Viļņas Grand Prix pjedestālu 0

Aizvadītajā nedēļas nogalē sportinga šāvējas no Latvijas triumfēja Viļņas Grand Prix sacensībās, dāmu konkurencē izcīnot visas trīs medaļas.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Agnese Caune, kura šobrīd pārstāv Kazahstānas komandu, ar 180 notriektiem šķīvīšiem no 200 izcīnīja zelta medaļu. A grupas kopvērtējumā Agnese ieņēma augsto četrpadsmito vietu.

Viļņas Grand Prix Agnesei Caunei pirmā vieta dāmu konkurencē.

Latviju pārstāvošā šāvēja Iveta Tīle izcīnīja sudrabu ar 165 punktiem, bet Maira Sprukule ierindojās trešajā pozīcija ar (153/200).

Pēc sacensībām Agnese Caune sacīja: “Es atkārtoju savu šīs sezonas augstāko rezultātu, izšāvu tik pat, cik Pasaules čempionātā Ungārijā – 180! Vajadzēja izšaut vismaz 187 un tad būtu tikusi finālā. Nesanāca. Bet esmu priecīga par augsto rezultātu un šoreiz jāsamierinās ar 1. vietu dāmu kategorijā, nevis kopvērtējumā. Toties mani iepriecina atrāviens no sekotājas. Šoreiz tie ir veseli +15 punkti! Brīnišķīgs sezonas noslēgums!”.

Seniors no Latvijas izcīna sudrabu

No kungiem Viļņas Grand Prix labāko rezultātu parādīja Ģirts Runnis, kurš ar 186 punktiem no 200 A grupas kopvērtējumā ieņēma septīto vietu. Desmitajā pozīcijā Arnis Romans (184/200), Velērijs Čeprovs (181) trīspadsmitais, bet Juris Lazdiņš (175) – astoņpadsmitais. Jāpiebilst, ka Valērijs Čeprovs senioru konkurencē pakāpās uz otrā pjedestāla pakāpiena.

Pirms stāšanās uz ugunslīnijas.

B grupā Edgars Šķēle ar 187 no 200 otrais.

D grupā Latvijas sportisti izcīnīja otro un trešo ietu, attiecīgi Juris Sprukulis (152) un Lauris Janeks (151) saņēma sudraba un bronzas godalgas.

Junioru grupā mums ir bronza

Junioru grupā latvietis Intars Zubanos ieguva bronzas medaļu, sašaujot 117 no 200 šķīvīšem.

Viļņas Grand Prix sacensības, ko organizē Lietuvas Medību šaušanas federācija un tās prezidents Virgilijs Grībe Lietuvas galvaspilsētas Olimpiskā centra šautuvē notika jau piekto reizi. Dalībnieku skaits sasniedz astoņdesmit trīs. Šāda sportistu atsaucība ir salīdzināma Eiropas un Pasaules kausu posmu apmeklētību.

Viļņā ieradās labākie Baltijas valstu šāvēji un viesi no Polijas, Krievijas, Baltkrievijas, Somijas, Francijas, Ukrainas un Kazahstānas. Lietuvas Medību šaušanas federācija parūpējās par to, lai sacensības notitrētu raiti. “Dalībnieki noteikti gribēs atgriezties arī nākamgad, jo visi ir gandarīti par sacensību norisi un organizācijas līmeni,” sacīja Virgilijs Grībe.