Latvijas kausa fināla atkārtojumā “Ventspils” futbolisti cīnās neizšķirti ar “Riga” 0

Abām vienībām aizvadot piesardzīgu spēli, šīs nedēļas Latvijas kausa fināla atkārtojumā “SynotTip” futbola virslīgas mačā “Ventspils” savā laukumā nospēlēja 0:0 ar “Riga”.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba”

Šajā mačā abas vienības neizcēlās ar daudz iespējām gūt vārtus, lai gan jau sākumā rezultātu atklāt varēja rīdzinieki, jo uzbrukuma smailē nonāca Bogdans Vaščuks, taču “Ventspili” no vārtu zaudējuma glāba vārtsargs Maksims Uvarenko.

Turpinājumā komandām vien retu reizi izdevās apdraudēt pretinieku vārtus, tomēr kopumā draudīgāk šajā cīņā uzbruka rīdzinieki. Spēles izskaņā izcelties varēja uz maiņu nākušais Ēriks Punculs, taču bīstamu viņa sitienu no distances atvairīja Uvarenko. Mačs tā arī noslēdzās bez gūtiem vārtiem.

Abas komandas šonedēļ tikās Latvijas kausa finālā, kurā pēc pamatlaika un papildlaika cīnījās neizšķirti, bet pēcspēles sitienu sērijā ar 6:5 uzvarēja “Ventspils”. Par kurzemnieku galveno varoni kļuva vārtsargs Andrejs Pavlovs, kurš atvairīja trīs “pendeles”, bet svētdienas cīņā vārtus jau sargāja Uvarenko, kuram tiek uzticētas virslīgas spēles.

Pirmajā aplī šo komandu savstarpējā spēle arī noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu. Pirmajās astoņās kārtās abas komandas ielaidušas vismazāk vārtu – ventspilnieki no saviem vārtiem vilkuši ārā četras bumbas, bet rīdzinieki kapitulējuši septiņas reizes.

Ieskaitot Latvijas kausa spēles, kopš aprīļa sākumā “Ventspils” nav zaudējusi deviņas cīņas pēc kārtas.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka pirms tam svētdien pagājušās sezonas čempione Jūrmalas “Spartaks” savā laukumā ar 1:0 (0:0) pārspēja “Metta”/”Latvijas Universitāte” vienību.

Vienīgos vārtus šajā mačā guva Jevgēņijs Kazačoks.

Šo maču aktīvāk iesāka “Metta”/LU futbolisti, bet nekādus bīstamus momentus izveidot viņiem neizdevās, turklāt pēc tam abas vienības bumbas kontrolēja jau aptuveni līdzvērtīgi. Pirmajā puslaikā laukumā bija piesardzīgs futbols, tomēr tā izskaņā teicama izdevība atklāt rezultātu bija rīdzinieku spēlētājam Vladislavam Fjodorovam, bet viņa izgājienu uz vārtiem neitralizēja mājinieku vārtsargs Jevgēņijs Nerugals.

Pirmajā puslaikā vārti tā arī netika gūti, turklāt otrajā puslaikā soda laukumā bumba šķietami pa roku trāpīja “Spartaks” futbolistam, bet 11 metru soda sitiens uz mājinieku vārtiem netika piemērots. Lai arī cīņa varēja noslēgties neizšķirti, 75.minūtē pēc standartsituācijas ar vārtu guvumu izcēlās Kazačoks.

Cīņas beigās “Metta”/LU centās atspēlēties, taču nesekmīgi.

“Spartaks” sezonu iesāka ar zaudējumu RFS komandai, bet pēc tam virslīgā sekojušas sešas uzvaras un divi neizšķirti. Tikmēr “Metta”/LU startē ar mainīgām sekmēm, taču spējusi cīnīties neizšķirti ar “Ventspils” un “Riga” vienībām.

Pirmajā aplī rezultatīvā spēlē ar 4:2 uzvarēja jūrmalnieki.