Rīgas Tehniskās universitātes studenti starp labākajiem pārdevējiem pasaulē
Rīgas Tehniskās universitātes studenti starp labākajiem pārdevējiem pasaulē
Publicitātes foto

LLU rektore: Tas jau ir sasniegums, ka esam nokļuvuši starptautiskajos augstskolu reitingos 5

“Studijas klātienē neapšaubāmi ir kvalitātes rādītājs,” diskutējot par Latvijas augstskolu kvalitātes rādītājiem, TV24 raidījumā “Preses klubs” norādīja Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) rektore, ekonomikas doktore Irina Pilvere.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
Kokteilis
ĀTRAIS TESTS. Ko ieraudzīji pirmo – jaunu dāmu vai padzīvojušu kungu? Aplūko zīmējumu un uzzini par sevi ko jaunu!
Lasīt citas ziņas

“Neapšaubāmi, ka kvalitatīvas studijas būs tad, ja tās būs balstītas pētniecībā. Protams, ka augstskolu likuma grozījumu kontekstā ir jāpiemin, ka ir četras zinātnes universitātes, un tāpēc mani izbrīna šis te latiņas pacelšanas jautājums,” skaidro rektore.

“Mēs jau sen esam pacēluši šo latiņu. Gadus sešus, septiņus atpakaļ. Mēs, visas augstskolas, jau strādājam starptautiskajā vidē. To pierāda arī tas, ka mūs jau pat ir ieraudzījuši tajā starptautiskajā vidē caur šiem te dažādiem augstskolu reitingiem. Tas jau ir sasniegums, ka esam šajos reitingos nokļuvuši. IZM atkal aizmirst sarēķināt mūsu efektivitāti, jo ar to naudu, kas nogriezta krīzes laikā un šobrīd nav atgriezusies tajā līmenī, kāds bija pirms tam, esam izdarījuši ļoti lielu darbu, ka vispār esam reitingos,” raidījumā uzsvēra LLU rektore.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņa arī norāda, ka, kaut vai paskatoties šos te starptautiskos reitingus, ministrija zina, cik liels finansējums ir pieejams šīm augstskolām. “Starptautiskā vidē mēs jau darbojamies, tā ir mūsu ikdiena.”

“Es nesaprotu, kāpēc šobrīd diskutē par šo latiņas pacelšanu, jo ambīcijas mums ir jau sen, turklāt gana augstas,” uzsver I.Pilvere.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.