Svētki noritēs aptuveni 30 Rīgas vietās, kuru vidū būs arī pilnībā pārbūvētā Mežaparka estrāde – tur paredzēti divi “a cappella” koncerti.
Svētki noritēs aptuveni 30 Rīgas vietās, kuru vidū būs arī pilnībā pārbūvētā Mežaparka estrāde – tur paredzēti divi “a cappella” koncerti.
Publicitātes foto

Latvijas Raidorganizāciju asociācija iebilst LTV: Dziesmu svētku pārraidīšanu neskatām papildu peļņas kontekstā 5

“Komercmediji Dziesmu un deju svētku lielkoncertu pārraidi nekad nav skatījusi konteksta ar papildu peļņas gūšanu,” šādu viedokli portālam “Delfi” paudis Latvijas Raidorganizāciju asociācijas (LRA) izpilddirektors Ingemārs Vekteris.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Situācija mainās pa stundām!” Saņemti divi pilnīgi pretēji ziņojumi no frontes. Kurš melo?
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo! 13
Kokteilis
Nosaukti 8 vārdu īpašnieki, kuriem gribot vai negribot sanāk iekulties nepatikšanās
Lasīt citas ziņas

Jau ziņots, ka vairāki Latvijas komercmediji, kā piemēram, TV24, TV3 un ReTV ir jau publiski rosinājuši Dziesmu un deju svētku lielkoncertus pārraidīt kopā ar sabiedriskajiem medijiem. Komercmediji uzskata, ka šo svētku translēšana nedrīkst būt tikai Latvijas Televīzijas monopols.

LTV valdes priekšsēdētājs Ivars Priede jau komentējis, ka vēlmei, lai LTV ar tās veidoto saturu dalītos ar komercmedijiem, nav nekāda tiesiska pamata, bet tā esot komercmediju vēlme gūt papildu peļņu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt Vekteris pauda, ka nozares vēlme ir, lai šādos nacionālas nozīmes notikumos mediji būtu vienoti un nodrošinātu pasākumu pārraides visā mediju telpā. “Bijām arī gatavi paši pilnībā finansēt un izvietot savu PTS tehniku, un nodrošināt tehniski pārraides, taču LTV šim iebilda, jo tas viņuprāt traucēs filmēšanas darbam,” stāsta LRA izpilddirektors.

“Šī diskusija aktualizē jautājumu par to, cik sabiedriskais medijs, šajā gadījuma LTV, ir motivēts un spējīgs, lai nodokļu maksātāju apmaksātais saturs nonāk pie pēc iespējas plašākas auditorijas,” uzskata Vekteris.

TV24, TV3 un ReTV paustajam pievienojas arī Delfi. “Šādi valsts mēroga, sabiedrību vienojuši pasākumi nedrīkst būt Sabiedriskā medija monopols,” saka medija galvenais redaktors Filips Lastovskis.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.