Atpūtas centrs “Lido” Krasta ielā. Foto – LETA

“Lido” kompleksā Krasta ielā izcēlies neliels ugunsgrēks 0

Svētdienas vakarā “Lido” atpūtas centrā Rīgā, Krasta ielā izcēlies neliels ugunsgrēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Reklāma
Reklāma
“Es esmu tev līdzās…” 5 pazīmes, ka tavi mīļie no aizsaules joprojām ir tuvumā un sargā
“Nesaprotu, kā var tā izturēties pret savu māti.” Raimonda Paula mazmeita emocionāli reaģē uz populārās kafejnīcas “Rasols” slēgšanu
FOTO. Kremļa īpašais pārstāvis uz sarunām ASV atvedis dīvainu dāvanu. Uz tās virsū ir Putina… 11
Lasīt citas ziņas

Ugunsgrēks izcēlies kādā nelielā kompleksā esošajā ēkā – aizdedzies ēkas jumts 16 kvadrātmetru platībā.

Liesmas izdevies ierobežot salīdzinoši ātri un novērst citu ēku aizdegšanos.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā aģentūru LETA informēja “Lido” pārstāve Līna Lisnere, svētdienas vakarā pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ aizdedzies viens no atpūtas centra teritorijā esošajiem koka namiņiem, kas ir atsevišķa, no kompleksa centrālās ēkas nostatus stāvoša un neizmantota būve, kas turklāt nebija izrotāta ar Ziemassvētku lampiņām.

Liesmu pamanīja par drošību atbildīgie “Lido” darbinieki, kuri nekavējoties izsauca glābšanas dienestus un norobežoja vietu tā, lai neradītu draudus klientiem.

“Paldies ugunsdzēsējiem par palīdzību un operatīvo darbu. Patlaban izvairīsimies no spekulācijām par nelielā ugunsgrēka iemesliem – to skaidrosim ar atbildīgo iestāžu palīdzību,” uzsvēra Lisnere.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.