Foto – Fotolia

Lietas, ko pieaugusi sieviete attiecībās nedara – salīdzini ar sevi! 3

Kā tev šķiet – vai tu savās attiecībās uzvedies kā pieaudzis cilvēks? Nu tev ir iespēja uzzināt, vai tu nekļūdies!

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars 12
Lasīt citas ziņas

Katrās attiecībās ir savi plusi un mīnusi. Un uzvesties “kā pieaugušajam” nenozīmē garlaicīgas attiecības, kurās nav nekādas muļķošanās un spontānu piedzīvojumu. Vienkārši ir dažādas lietas, kas attiecības padara nenopietnas un kas jau laikus liecina, ka šīs attiecības, visticamāk, nedarīs tevi līdz galam laimīgu.

Ieskaties šajās lietas, kas sievieti attiecības padara nobriedušu!

CITI ŠOBRĪD LASA

Tu neupurē citas attiecības
Šo ir piedzīvojis gandrīz jebkurš. Kad sākas attiecības, visi citi tiek aizmirsti, tu pārstāj tikties ar draugiem, aizmirsti, ka ir arī citi cilvēki, kuri tevi mīl. Tad, kad attiecību “medusmēneša” periods būs beidzies, tu sapratīsi, ka tev vairs nav apkārt mīļoto cilvēku, bet tad jau būs par vēlu. Nobrieduši cilvēki neupurē citas attiecības romantisko attiecību dēļ – draugi ir turpat, kur vienmēr bijuši, un arī ģimenei tiek veltīts laiks.

Tu neatsakies no savas finansiālās neatkarības
Neatkarīgi no tā, cik finansiāli nodrošināts ir tavs partneris, tava atteikšanās no savas finansiālās neatkarības būs kā atteikšanās no savas vispārējās neatkarības. Nobriedusi sieviete nejautā visu savam partnerim – savu līdzekļu pelnīšana un lietošana šādu sievieti padara lepnu un laimīgu.

Tu nefokusējies uz sava partnera sliktajām īpašībām
Nobriedusi sieviete koncentrējas uz sava vīrieša labajām īpašībām tā vietā, lai visu laiku uztrauktos par to, kas viņā nav tik labs. Viņa pamana visu to labo, ko viņas vīrietis dara un saka, un cenšas viņam nepārmest viņa trūkumus, jo pati sevī arī tādus redz.
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.