Foto: Shutterstock

Lūk, kāds ir tavs dvēseles radinieks atbilstoši tavam dzimšanas mēnesim 0

Diemžēl ne visiem dzīvē ir iespēja satikt savu dvēseles radinieku, taču, ja tas izdodas, tad zini, ka tev kaut kas no tām ir jāiemācās. Dvēseles radinieka satikšana ir ļoti emocionāls mirklis ikviena dzīvē. Šādas attiecības var būt sarežģītas, sāpīgas un brīnišķīgas reizē, atstājot spēcīgu un neaizmirstamu iespaidu uz visu turpmāko dzīvi. Caur šīm attiecībām iespējams iepazīt sevi, jo esot vienatnē šie cilvēki visbiežāk ir ļoti pašpietiekami. Uzsākot draudzīgas un emocionālas attiecības ar dvēseļu radinieku, tiek izgaismotas spēcīgā cilvēka vājības.

VIDEO. Sieviete slimnīcā slepus ienes rumu, lai dalītos pēdējā dzērienā ar savu mirstošo tēvu
FOTO. “bet bet” 30 gadu jubilejas koncerts – viens no visemocionālākajiem skatuves mirkļiem
Saules paneļi: nākotnes enerģija vai lamatas?
Lasīt citas ziņas

Janvāris

Tavs dvēseles radinieks ir cilvēks, kurš spējīgs izsekot līdzi tavam dzīves tempam, enerģijai un mieram, kuru rodi savā ikdienā. Janvārī dzimušie pastāvīgi izbauda strauju un notikumiem bagātu dzīvi. Viņi nebaidās uzņemties risku un dzīvē uzņem pilnus apgriezienus. Tieši šo iemeslu dēļ ir ļoti svarīgi, lai janvārī dzimušajiem līdzās būtu kāds, kas patiešām ir spējīgs izsekot līdzi viņu piedzīvojumiem, un ir spējīgi novērtēt viņu personību.

CITI ŠOBRĪD LASA

Februāris

Februārī dzimušie ir ļoti spontānas un neprognozējama personības. Viņi ienīst kārtību un vienveidību. Viņi neļaus ikdienai ieslīgt rutīnā. Tieši tāpēc februārī dzimušo dvēseļu radiniekiem jābūt spējīgam pieņemt viņu spontāno un neprognozējamo personību. Šiem dvēseļu radiniekiem jābūt tādiem, kas ir tikpat nejauši un spējīgi pielāgoties jebkurai dzīves situācijai.

Marts

Martā dzimušie ir ļoti emocionālas personības. Viņi uzņemas rūpes un mīl bez jebkādiem ierobežojumiem vai vilcināšanās. Viņi vienmēr ir gatavi uzņemties atbildību par tiem, kas viņu dzīvē ir svarīgi, tāpēc viņiem dzīvē ir vajadzīgs kāds, kas spēj uzņemties rūpes par viņiem. Martā dzimušo dvēseles radinieks ir tikpat nosvērts un pārliecināts par savām rīcībām, ka spēj uzņemties atbildību un rūpes par martā dzimušajiem.

Aprīlis

Foto: pixabay

Aprīlī dzimušo dvēseles radinieks ir personība, kas nepārtraukti mudina viņus uzņemtie atbildību pašiem par sevi. Aprīlī dzimušie pēc savas būtības ir ļoti atkarīgas un viegli pakļaujamas personības. Viņi viegli pieķeras cilvēkiem, turklāt ilgstoši nespēj bez viņiem izdzīvot. Aprīlī dzimušie nereti kļūst par apgrūtinājumu apkārtējiem. Tomēr viņu dvēseles radinieki spēj izcelt šo personību pozitīvās īpašības, un motivēs viņus tās izmantot savā ikdienā, lai kļūtu par vēl labākiem cilvēkiem.

Maijs

Maijā dzimušo dvēseles radinieks nekad nestāsies viņiem ceļā. Viņi ciena un novērtē tavus sapņus un mērķus, apzinoties, ka tev tie ir jāsasniedz. Maijā dzimušie ir ļoti ambiciozi, un viņu dvēseles radiniekiem ir jābūt tieši tādiem pašiem. Vēl jo vairāk, šo cilvēku attiecības ir savstarpēja motivācija viens otram ceļā uz mērķiem.

Jūnijs

Jūnijā dzimušie ir ļoti ekstravaganti, komunikabli un spīdoši cilvēki. Taču, neskatoties uz viņu ārišķībām, ikdienā viņiem vajadzīgs kāds, kuram viņi spēs uzticēt pat savus dziļākos noslēpumus. Jūnijā dzimušajiem nepieciešams kāds, kura klātbūtnē viņi jutīsies droši un pārliecināti par sevi un to, ko dara. Jūnijā dzimušo dvēseles radinieks ir nosvērta, emocionāla un uzticama personība.

Jūlijs

Foto: Pexels

Viņu dvēseles radinieks ir kāds, kurš spējīgs uzņemt to kaisli un intensitāti, kas plūst no viņiem brīžos, kad runa ir par mīlestību. Jūlijā dzimušajiem ir nepieciešams kāds, kurš ir tikpat mežonīgs un kaislīgs mīlētājs, kā viņi paši. Jūlijā dzimušo dvēseles radinieks ir tikpat nevaldāms, kaislīgs un aizrautīgs, kā viņš pats.

Augusts

Šo cilvēku dvēseles radiniekam jāsaprot, ka augustā dzimušie ir lieli sapņotāji un viņi darīs visu, lai sasniegtu savus mērķus. Augustā dzimušie vēlas, lai viņiem līdzās būtu neatkarīgs, atbrīvots un mērķtiecīgs cilvēks. Tieši tādam ir jābūt augustā dzimušo dvēseles radiniekam. Augustā dzimušo dvēseles radinieki spēj atbalstīt un motivēt viņus darīt visu, ko viņi vēlas, lai realizētu ikvienu ieceri dzīvē.

Septembris

Septembrī dzimušie ir ļoti godīgi, atvērti un mīloši cilvēki. Viņi ir patiesi siltas un patīkamas personības, kuras vienmēr vēlas izbaudīt patīkamas enerģijas un piedzīvot nervus kutinošus mirkļus. Tomēr, šie cilvēki bieži mēdz pievilt. Tieši tāpēc septembrī dzimušo dvēseles radiniekam jābūt tādam, kas nekas neizmantos un nemanipulēs. Tieši pretēji, viņi būs tie, kas cienīs un radīs interesi par septembrī dzimušo ikdienu.

Oktobris

Foto: Pixabay

Šo cilvēku dvēseles radiniekam jābūt personai, kas spējīga atturēt no ieklausīšanās citu domās un viedoklī. Oktobrī dzimušie bieži vien zaudē savu pašlepnumu un pašcieņu. Viņi mēdz pazaudēt savu dzīves ceļu un novirzīties no mērķiem. Tieši tāpēc viņiem nepieciešams kāds, kas spēj atgādināt par to, ka mēs katrs esam pats savas laimes kalējs.

Novembris

Novembrī dzimušajiem ir ļoti intensīva dzīve. Viņi nemitīgi strādā un tiecas uz kaut ko. Viņiem ir lieliski sapņi un augstas ambīcijas. Tieši tāpēc viņu dvēseles radiniekam jābūt tādam, kas spēj atklāt novembrī dzimušo personības otru pusi. Šiem dvēseles radiniekiem jāmudina dzīvot jautru un laimīgu dzīvi.

Decembris

Decembrī dzimušo dvēseles radiniekam jāatbilst viņu godīguma un jūtīguma līmenim. Decembrī dzimušie ir ļoti atvērtas un godīgas personības, viņu klātbūtne ir patīkama ikvienam. Taču, viņiem svarīgi, lai jebkādas attiecības viņu dzīvē saistāmas ar uzticību, emocionālu tuvību un cieņu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
FOTO. “bet bet” 30 gadu jubilejas koncerts – viens no visemocionālākajiem skatuves mirkļiem
Labs laiks, lai sevi apliecinātu un pierādītu, gūtu aktīvus panākumus! Horoskopi no 4. līdz 10. jūlijam
Uldis, Ulvis, Sandis un Sandijs – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Tev šodien nevajadzētu sevi pakļaut pārslodzei – ne fiziskai, ne emocionālai! Horoskopi 5.jūlijam
VIDEO. Sieviete slimnīcā slepus ienes rumu, lai dalītos pēdējā dzērienā ar savu mirstošo tēvu
FOTO. “bet bet” 30 gadu jubilejas koncerts – viens no visemocionālākajiem skatuves mirkļiem
Saules paneļi: nākotnes enerģija vai lamatas?
Eiropas gāzes krātuves jāuzpilda gandrīz pilnībā. Inčukalna krātuve ir izņēmums
Atrasta piektdien Rīgā pazudusī meitene
Lasīt citas ziņas
FOTO. Politiķi ļaujas disko ritmiem sarunu festivālā “Lampa”
Tev ir nepieciešamas pārmaiņas dzīvē! Horoskopi 4.jūlijam
Šī diena būs iekrāsota pozitīvos toņos! Horoskopi 3.jūlijam
Lauma, Ivars un Halina – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
FOTO. Īsi pirms nāves princese Diāna saviem dēliem atstāja audio ziņu. Ko viņa teica šajā ierakstā?
TV personība Roberto Meloni atgriezies Latvijā pēc tam, kad Spānijā piedzīvojis pamatīgas nepatikšanas
Sērijveida dzīvokļiem strauji ceļas cenas. Kā to ietekmēs komunālo pakalpojumu cenas?
Mikam Indrašim patriotisma trūkumu nevarēja pārmest. Kas tad mainījās?
Kāds laiks būs otrdien?
“Māršala plāns” Ukrainai: svarīgi ukraiņiem neļaut krist izmisumā un bezcerībā par nākotni
FOTO. “bet bet” 30 gadu jubilejas koncerts – viens no visemocionālākajiem skatuves mirkļiem
Pamata ārstniecības pakalpojumus nekoncentrēs lielajās slimnīcās
Pīlēna iesaukums – “Mēģinājums ar jaunu zīmolu, bet pieredzējušiem politiķiem nokļūt pie varas”
VIDEO. Sieviete slimnīcā slepus ienes rumu, lai dalītos pēdējā dzērienā ar savu mirstošo tēvu
VIDEO. Aleksandrs Lukašenko pie sevis ciemos uzaicinājis gubernatorus: viesi spiesti vakariņot pie galda, uz kura atrodas… suns
Darbu plānošana pēc Austrumu horoskopa no 21. līdz 26.jūnijam
Emīls, Egita un Monvīds – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Megana Mārkla pēc viesošanās Londonā gaužām neapmierināta ar 96 gadus vecās karalienes Elizabetes II “uzvedību”
VIDEO, FOTO. “Tu esi mans varonis!”: Holivudas aktieris Bens Stillers devies uz Ukrainu, lai satiktu tur Zelenski
Mūsējie uzvar īpašā auto rallijā Dānijā
Tukuma pusē teju par 40% varētu pieaugt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs
NBS kapteinis par to, vai Krievijas armija ir gana spēcīga, lai stātos pretī NATO armijai
09:39
Kas īsti notika Francijas parlamenta vēlēšanās?
09:04
Kristaps Eklons: “Ar kadriem ir tik slikti, kā nav bijis nekad iepriekš. Visspilgtāk to redzam VUGD”
09:02