Mācītājs Krists Kalniņš: “Šajā laikā cilvēkiem ir svarīgi piedzīvot, ka cerība pastāv!” 61

“Man liekas, ka šajā laikā cilvēkiem ir ļoti svarīgi piedzīvot, ka cerība pastāv. Cerība patāv! Jo man liekas, ka cilvēka dzīve, un vispār sabiedrības un tautas dzīve bez tādas cerības – viņa vienkārši ir tiešām dziļš izmisums un dziļa tumsa, un tāda vispār nespēja tad atbildēt uz to, kam tad visam tam ir jēga,” tā TV24 raidījumā “Nedēļa.Post scriptum” sacīja Rīgas Vecās Svētās Ģertrūdes baznīcas mācītājs Krists Kalniņš.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 53
TV24
“Ko viņi darīs pirmos mēnešus? Viņi dropēs!” Rajevs skeptiski vērtē Krievijas demobilizācijas plānu
Labs darbiņš, kas padarīts – “Visiem nepietiek!” Krievijā sācies 95.benzīna deficīts 73
Lasīt citas ziņas

“Cerībai, ka mums ir iespēja varbūt būt atvērtākiem mīlestībai, rūpēm, iestāties vienam par otru, – tam ir jāpastāv, vai ne! Protams, tas sākas no ģimenes. Un Ziemassvētki daudziem ir ģimenes svētki, kur cilvēki atkal piedzīvo šo tuvību, atgūst to – arī neapzināti cerību…” tā sprieda mācītājs Kalniņš, runājot par Ziemassvētku laiku un nepieciešamību būt cerībai, uz ko tiekties.

Kalniņš uzvēra, ka mācītājiem vienmēr Ziemassvētkos esot tāds kā pārsteigums, ka šajā laikā “ļoti daudz cilvēki nāk uz baznīcu”.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Un viņi grib dzirdēt! Tā ir tāda, es ticu, katra cilvēka tāda neapzināta vēlme tomēr vienreiz gadā aiziet un pārliecināties, ka tas Kristus bērns piedzimst! Un, ka tā cerība joprojām tiek pasludināta, protams, jautājums – kas tālāk notiek? Ļoti bieži ir tā – mums pasaka, jā, okey, ir tā! Tad es varu tālāk kaut kā atkal iet un dzīvot,” tā TV24 raidījumā atzina mācītājs Kalniņš.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.