LETA

Maksu par atkritumiem dalīs uz galviņām 1

Pievieno LA.LV

Par atkritumu izvešanu jāmaksā vienota summa no dzīvokļa, neatkarīgi no tajā mītošo cilvēku skaita. Tas ir netaisni, jo neņem vērā, vai mājoklī dzīvo  viens pensionārs vai sešu cilvēku ģimene. Voldemārs Lieljaks Liepājā

Kokteilis
Vēlies sev slinku vīru? Astroloģija zina, kuras zodiaka zīmes būs visspēcīgākās šajā jomā 9
RAKSTA REDAKTORS
“Viņu parāva straume zem ūdens!” Gaujā pazudušā puiša mamma pastāsta, ka glābēji jau beiguši darbu, tagad dēla meklēšana uz pašu pleciem
“Rīgas piena kombināt, ceru, ka sarkasmu uztvērāt!” Sieviete nopērk saldējumu un ir neizpratnē par iepakojumu
Lasīt citas ziņas

Valdība uzklausījusi iedzīvotāju sūdzības un Ministru kabineta 3. novembra sēdē apstiprinājusi grozījumus noteikumos par kārtību, kādā dzīvokļa īpašnieks norēķinās par atkritumu apsaimniekošanu. Maksa par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu turpmāk tiks sadalīta pēc dzīvoklī deklarēto personu skaita. Minētais ierosinājums spēkā stājies no šā gada 6. novembra.

Kāpēc maksa tiks noteikta nevis pēc faktiski dzīvojošo, bet deklarēto personu skaita? Tas tāpēc, ka dzīvojamās mājas pārvaldniekam nav iespējams pārliecināties par faktiski dzīvojošām personām, paskaidroja Evita Urpena, Ekonomikas ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.