Vecajā zvejniekmājā Mārtiņš Vilsons ar ģimeni uzbur jaunu auru: te klātesošs ir gan Čaks, gan Ziemeļnieks.
Vecajā zvejniekmājā Mārtiņš Vilsons ar ģimeni uzbur jaunu auru: te klātesošs ir gan Čaks, gan Ziemeļnieks.
Foto: Katrīna Mūna

FOTO. “Mani visu laiku dzīve ir mocījusi…” aktieris Mārtiņš Vilsons ar asarām acīs atceras par smagāko, ko piedzīvojis dzīvē 9

Talantīgais latviešu aktieris Mārtiņš Vilsons, viesojoties raidījumā “Pasaki to skaļi” atzinies, ka dzīve viņu nemitīgi ir pārbaudījusi un viņš gājis dažādiem posmiem tajā. Ar asarām acīs aktieris atceras savu tēti, kuru viņš ļoti mīlējis, bet kurš dzīvojis “nepareizu dzīvi”.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
Lasīt citas ziņas
Aktieris Mārtiņš Vilsons dažādos dzīves laikos

Vilsons stāsta, ka viņam pašam dzīvē bijuši dažādi lūzuma posmi, kuros bijuši tikai divi varianti – visu mainīt vai padoties.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Es diezgan daudz dzēru. Es vienmēr esmu par to smējies, kad saka – kurš mani var izārstēt no tā. Kas tevi var izārstēt, ja tu pats sevi neārstēsi? Ja tu gribi! Es vienkārši gribēju būt es pats, jo es biju sevi zaudējis. Es vairs nebiju es,” – Mārtiņš atceras laiku, kad pieņēmis lēmumu vairs nelietot alkoholu.

“Mani visu laiku dzīve ir mocījusi un likusi pārvērtēt to, ko es daru,” – viņš ir domīgs. Savulaik bijis iesaukts “krievu armijā”, kur bijis jāguļ teltī 50 grādu salā. No rīta cēlies, bet cepure piesalusi pie gultas. Armijā apsaldējis urīnpūsli. Gājis uz “sanitāro mezglu” teikt, ka ir saslimis un vienīgās bikses ir slapjas.

Mārtiņš Vilsons un māja, kas gaidīja

“Man pateica – ej dirs****!” – atceras aktieris. “Ko es? Parunājos pats ar sevi, ka varu sevi izārstēt. Ka es tagad esmu dakteris un tas tagad notiks. Un nākošajā dienā es biju vesels!”.

Mārtiņš ar lielu mīlestību atceras savu tēti, kuram arī bijušas problēmas ar alkoholu. “Taču tas jau nemazināja viņa mīlestību,” – teic aktieris un atceras, ka bijis blakus, kad tētis jau gulējis slimnīcā un īsi pirms nāves atzinies, ka ir dzīvojis nepareizi.

“Es redzēju, ko viņš nodeva ar acīm, tas bija – piedod….” – stāstot asarām acīs atceras talantīgais aktieris.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.