Publicitātes foto

“Maserati” paziņo par elektrisko auto ražošanu 0

Saskaņā ar FCA (“Fiat Chrysler Automobiles”) 5 miljardu eiro investīciju programmu Itālijas tirgū, “Maserati” izziņo inovāciju plānus automašīnu ražošanai, elektrifikācijai un autonomo braukšanas tehnoloģiju izveidei.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
Kokteilis
6 lietas, pēc kurām vīrieši klusībā alkst gultā, bet nevēlas to atzīt
Lasīt citas ziņas

Tāpat “Maserati” ziņo par jaunu un elektrificētu produktu ieviešanu Modenā, Kasīno un Turīnā.

Visi “Maserati” jaunie modeļi tiks izgatavoti Itālijā, izmantojot hibrīdās un akumulatoru elektriskās piedziņas sistēmas, kas spēj nodrošināt gan jauninājumus, gan augstu veiktspēju, kas ir zīmola pamatā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Visi elektriskie “Maserati” modeļi apvienos tradicionāli augsti vērtēto “Maserati” braukšanas dinamiku kopā ar nākamās paaudzes elektrisko akumulatoru tehnoloģiju, piedāvājot unikālus braukšanas režīmus, paplašinātas diapazona un ultra-ātras uzlādes iespējas.

Svarīgs solis “Maserati” inovācijai ir autonomās braukšanas līmenis.

LA.LV Aptauja

Vai apsverat nākotnē elektroauto iegādi?

  • Jā, kad tas kļūs pieejamāks
  • Nē, šīs industrijas nākotne ir diezgan neskaidra
  • Nepārvietojos ar automašīnu vispār

Visi jaunie “Maserati”, ieskaitot atjauninātos esošos modeļus, piedāvās autonomās braukšanas iespēju klāstu, sākot ar “Maserati” pastiprināto 2. līmeņa šosejas palīgsistēmu, kas virzās pretī 3. līmenim, piedāvājot gandrīz pilnīgu autonomiju, manevrēšanu no vienas uz otru joslu, vai arī, ja vadītājs nevar pārņemt kontroli pār transportlīdzekli, ātruma samazināšanu un transportlīdzekļa apturēšanu ceļa malā.

2020. gadā uzņēmums uzsāks automašīnu elektrifikāciju, un “Maserati Ghibli”, kas tiks ražots Turīnā, būs šī zīmola pirmais hibrīda elektropiedziņas modelis.

Pirmais no pilnīgi jaunajiem “Maserati”, kas parādīsies tirgū, būs ilgi gaidītais sporta automobilis, kas radīts pēc senākajām “Maserati” tradicionālajām vērtībām un papildināts ar jaunākajām tehnoloģijām.

Tā ražošana notiks Modenas rūpnīcā, kur šobrīd notiek arī apjomīga ražošanas līnijas modernizācija, lai tajā izvietotu elektriskā spēka pievadu.

Nākamo paredzēts ražot jaunu Maserati palīgauto, kas tiks būvēts Kasīno.

Jaunās ražošanas līnijas būvniecībai ir paredzētas aptuveni 800 miljoni eiro investīcijas, un to plānots uzsākt 2020. gada pirmā ceturkšņa beigās. Paredzams, ka pirmie sērijas automobiļi būs gatavi līdz 2021. gadam.

Pēc daudzu gadu ilgiem panākumiem “GranTurism un “GranCabrio” joprojām ir daļa no zīmola saknēm, un šie modeļi piedzīvos pilnu Maserati elektrifikācijas ēru.

Pilnīgi jauni “GranTurismo” un “GranCabrio” tiks ražoti Turīnas ražošanas centrā, kur FCA ieguldīja 800 miljonus eiro.

Jauno modeļu ražošana papildinās prestižo un nepārtraukti uzlaboto pašreizējo “Maserati” modeļu – “Levante”, “Quattroporte” un “Ghibli” klāstu.

Reklāma
Reklāma

Tāpat Modenā ir sākusies krāsošanas ceha celtniecība – tas būs ražotnes papildinājums un tas būs aprīkots ar novatoriskām tehnoloģijām, kas atstāj minimālu ietekmi uz vidi. Krāsošanas ceha dizains ļaus “Maserati” pircējiem vērot, kā tiek krāsots viņu auto.

2019. – 2021. gada FCA ieguldījumu plānā Itālijai, kas Turīnā tika izziņots pagājušā gada 29. novembrī, ir iekļauti trīspadsmit pilnīgi jauni vai būtiski atjaunināti FCA modeļi un 12 jaunu vai esošu modeļu elektrificētas versijas, tostarp Maserati produkti, nesen izziņotā jaunā “Fiat 500” pilnīgi elektriskā versija, kas tiks ražota “Mirafiori”, un jauni premium klases “Alfa Romeo” automobiļi, kas tiks ražoti Pomigliano.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.